Neler yeni

İphone/İpad Notları pc'ye aktarma

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba değerli üstadlar ipad'imdeki notları tüm programları kullanmama rağmen hiç bir şekilde kopyalayamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS

Bu makaleyi okudunuz mu?

Bi de icloud.com aracılığıyla olabildiğini düşündüm yanılıyorsam düzeltin lütfen.

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iTools adlı pc programı ile telefonu pc ye kablo yoluyla bağlayınca program içerisinde gözüküyordu diye hatırlıyorum.

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@snapsprovolone
Evet okudum evernote uygulamasının crackini bulamadım ve şuan bilgisayarımda bir sorun olduğu için iTunes'e erişemiyorum alternatif programların neredeyse tümünü kurdum root klasöründe notlar boş gözüküyor icloud da olmadığı halde anlamadım çok garip saatlerdir uğraşıyorum
Mesaj düzenlendi:

@sorsorustur evet gözüküyor ama boş

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iCloud.com üzerinde iCloud'a kaydettiğiniz Notlar gözüküyor fakat nasıl bilgisayara çıkartırsınız bilemedim. Konuyu takipteyim.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
merhaba değerli üstadlar ipad'imdeki notları tüm programları kullanmama rağmen hiç bir şekilde kopyalayamadım yardımcı olursanız çok sevinirim
Sen niye bu kadar uğraşıyorsun ki
Google.com e-mail hesap aç , ver iPad içinde o Google mailini , Notları senkronize et sonra iphone veya başka cihazlarda Google E-mail adresini aç Notları gör.

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@efsane6 sayın hocam dediğinizi yaptım ama icloud dan görmüyor Gmail'i bir şekilde tek tek yapacam artık çok teşekkürler 🙂🙂

Tips
Tips
Üst Alt