Neler yeni

iPhone garantiden sonra hangi iOS sürümü gelir?

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Elimde iPhone 7 cihazım var 11.3.1 iOS sürümü ile garantiye göndermeyi düşünüyorum değişim olursa hangi iOS sürümü ile gelir acaba?

restblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Değişim cihazları genelde düşük sürüm geliyor ama yine de şansınıza kalmış hocam, bir arkadaş değişim cihazı aldı direk 11.0 geldi sürüm biraz şans yani ama büyük ihtimal jb uyumlu sürüm gelir

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Değişim cihazları genelde düşük sürüm geliyor ama yine de şansınıza kalmış hocam, bir arkadaş değişim cihazı aldı direk 11.0 geldi sürüm biraz şans yani ama büyük ihtimal jb uyumlu sürüm gelir
Aynn değişimden sonra %90 ufak sürüm geliyor
İnşallah dediğiniz gibi olur :) teşekkür ederim cevaplar için

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İmzası açık en düşük sürüm gelir diye biliyorum şu an 11.4.1 gelir yanlış bilmiyorsam

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Elimde iPhone 7 cihazım var 11.3.1 iOS sürümü ile garantiye göndermeyi düşünüyorum değişim olursa hangi iOS sürümü ile gelir acaba?
11.3.1 servis almaz 12 ister yanı son sürüm gönder der

restblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Öyle bir zorunluluk yok hocam istediğiniz sürümde verebiliyorsunuz tabii onlar herşeyin güncelleme ile çözülebileceğini düşündükleri için tavsiye ediyorlar.
Cihaz değişim olursa da güncelleyip verme gibi bir durum olmuyor içinde şansınıza ne varsa
Ben ios 8.4 zamanında değişimden 5s aldım 7.1.2 çıktı içinden :)

adroxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yeni ip7+ cihazım geldi en yeni imzası açık sürümle geliyor her cihazım aynısı oldu 11.4.1

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Öyle bir zorunluluk yok hocam istediğiniz sürümde verebiliyorsunuz tabii onlar herşeyin güncelleme ile çözülebileceğini düşündükleri için tavsiye ediyorlar.
Cihaz değişim olursa da güncelleyip verme gibi bir durum olmuyor içinde şansınıza ne varsa
Ben ios 8.4 zamanında değişimden 5s aldım 7.1.2 çıktı içinden :)
6s vardı garantiye vercektim 9.2 jbliydi bana en güncel 10.3.3 sürümü yükle öyle ver dedi

restblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
6s vardı garantiye vercektim 9.2 jbliydi bana en güncel 10.3.3 sürümü yükle öyle ver dedi
Doğrudur hocam, servisler bazen gereksiz bir şekilde kendi kurallarını uyguluyorlar, bizim burada 2 tane servis var ikiside farklı tellerden çalıyor ama benim verdiğim cihazlar eski sürümlerdi sıkıntı yaşamadım. Hatta bakmıyorlar bile kılıfı çıkar jelatini sök telefonu kapat ver mantığı

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Doğrudur hocam, servisler bazen gereksiz bir şekilde kendi kurallarını uyguluyorlar, bizim burada 2 tane servis var ikiside farklı tellerden çalıyor ama benim verdiğim cihazlar eski sürümlerdi sıkıntı yaşamadım. Hatta bakmıyorlar bile kılıfı çıkar jelatini sök telefonu kapat ver mantığı
akasya app store benim dediğim

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
6s 64 9.3.2 cihazım batarya için servise verdim cydiaeraser temizlemiştim özellikle not oluşturdum değişim istemiyorum sadece batarya değişimi istiyorum dedim kesinlikle güncelemeyin dedim %10 ile %20 arası kapandığını söylemiştim yazılımla alakalı dediler değişim olursa yapmayın demiştim hiç birine uyum sağlamadılar tlf açtılar tc istediler cihazınız değişilmiştir ne yaptıysam eski cihazımı alamadım geri dönüşüme gitti dediler cihaz sıfır geldi elime ulaştı sürüm 11.1.1 çıktı jblik şuan kullanıyorum 5s cihazım vardı gönderdim jbli 9.3.3 di yerine 10.2 geldi şansa bağlı bu anlayacağın ne yapsan boştur

Sidarkuhak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Servise göre değişiyor :) bana son sürüm gönderdiler

Tips
Tips
Üst Alt