Neler yeni

iphone full sarj olunca bildirim veren tweak

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Selamun aleykum iphone full sarj olunca bildirim veren tweak varmi ve ios 10 da calisan? her defa doldumu diye giidib bakmak sıkıcı oluyor.Tweak yoksa buna gore o zaman iphonenin full sarj oldugunu nasil anlarim 100/100 gostermesi tam doldu anlamina gelmiyor bildigim kadariyla.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Tweak'ini dener misin? iOS 9'a kadar desteklendiği belirtilmiş fakat iOS 10 üzerinde çalışma ihtimali var. Beklersen eğer, akşama doğru kendi cihazımda dener, sonucu bildiririm.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweak'ini dener misin? iOS 9'a kadar desteklendiği belirtilmiş fakat iOS 10 üzerinde çalışma ihtimali var. Beklersen eğer, akşama doğru kendi cihazımda dener, sonucu bildiririm.
beklerim hocam sorun yok bide bu sesli bildirim veriyor dimi?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Tweak'i yükledim, buraya kadar sorun yok. SpringPlus ile Fake şarj yüzdesi yaptım, %100 şeklinde, bildirim gelmedi. Bir de tam dolsun şarjı bakalım, bildirim gelirse iyi. Şu anlık pek umut vermiyor açıkçası.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu işe yaramazsa Activator ile yapılan bir yöntem var. Benim de çok hoşuma gitti. Türkçe'ye çevirip, konuya dönüştürebilirim.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu işe yaramazsa Activator ile yapılan bir yöntem var. Benim de çok hoşuma gitti. Türkçe'ye çevirip, konuya dönüştürebilirim.
super olur ya bu olmazsa luften konusunu acarsiniz sabirsizlikla bekliyorum paylassaniz ozelden bana copy paste yapasaniz sevinirim konu kacirirm birden onun icin

asmarena6

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bende bi yöntem yazayım. 10.2 de çalışıyor.

Echo tweaki. Telefondaki her zımbırtıya ses ekleyebiliyorsunuz. İstediğini wav dosyasını atarsanız o seside dinleyebilirsiniz.
Bildirim olarak değil ancak bu ses olarak.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Tips
Tips
Üst Alt