Neler yeni

iphone fotograf atma

selo5

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 11 aldim lakin bilgisayar dan fotograf ve video atamiyorum yardimci olacak varmi

Cihaz
İphone 11
Sürüm
13.4

hamzaenes2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Belgelerim dosyasını açın orada resimler ve videolar klassörlerin içine atın daha sonra itunes açın eğer yükle değilse itunes yükleyindaha sonra itunes de eşzamanla yapıcaksınız - itunesin sol tarafında müzikler ve videolar sekmesine gelin daha sonra eşzamanla basıp deneyebilirsiniz - eğer böyle uğraşırsaız youtube bununla ilgili videolarda izleyerek yapabilirsiniz

selo5

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 6 ya kadar iphone kullandim sonra android e dondum unuttum ama zamaninda itools kullaniyordum full vardi simdi o bile parali olmus

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Cihazdaki resimleri icloud a göndererek saklıyorsanız ve hafıza sorunu için cihazda en iyi bellek seçeneği aktif ise resimleri almak için icloud da bulunan resimleri önce cihaza yüklemelisiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

onurco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11
iTunes ile resimler aktarıldığında (en son hatırladığımda) cihazınızdan silme işlemi yapamıyorsunuz ve telefon sıfırlandığında o resimler siliniyor. Onun yerine bilgisayarınıza iCloud yükleyip Karşıya Yükleme’yi denemenizi öneririm, direkt telefona geçiyor resimleriniz.

selo5

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
8gb foto ve video eskiden ne guzeldi i tools ile yapiyordum icloud iyi gibi sanirim becerebilirim

Tips
Tips
Üst Alt