Neler yeni

İPhone dan Wifi ile yada Kablosuz bir şekilde İpada resim aktarma ios 11 ?

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba dostlar. Büyük bir hata yaparak İphone X alırken 64 lük aldım ve şuan hafıza doldu :) Elimde ipad mini 4 128gb 10.3.3 versiyonlu Jailbreak li bir cihazım var ve kullandığım İphonem de aynı şekilde 11.1.2 Versiyonlu jailbereak li. Resimleri ipade atmak istiyorum varmıdır kolay bir yolu. Yoksa bilgisayar şart mı ?

H

Hbasdereli

Guest
applestore da mega uygulaması var 50 gb ücretsiz alan veriyor. fotoları oraya yükle galeriyi sil hafızan rahatlar. ayrıca oturum açtığın tüm cihazlardan erişebilirsin. bilgisayarda dahil tavsiye ederim. cihazım 16gb sorun teşkil etmiyor mega sayesinde :)

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
applestore da mega uygulaması var 50 gb ücretsiz alan veriyor. fotoları oraya yükle galeriyi sil hafızan rahatlar. ayrıca oturum açtığın tüm cihazlardan erişebilirsin. bilgisayarda dahil tavsiye ederim. cihazım 16gb sorun teşkil etmiyor mega sayesinde :)
Teşekkürler Bro . Az önce Xender diye bir uygulama buldum wifi aracılığı ile ipada resimleri orjinal bir şekilde yolluyorum şuan.

ShekiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
AirDrop biraz yavaş sanki denedim ama fotoğrafları birleştiriyor falan biraz bekletti anlamadım tam
Ben 500 600 fotoğrafı sorunsuz atmıştım ilk daha da kullanmadım tabi bilmiyorum pek

ensgny94

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
@Deli14 FotoSwipe uygulamasını kullan pişman olmazsın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Airdrop ile atabilirsin kardesim ekstra ugrasa gerek yok klite kaybi da yasamazsin

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt