Neler yeni

iphone açılış ekranında logo sorunu

omercity

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi cihazı açtığımda logo geç geliyor ve geldiğinde ise beyaz bir çerçeve içinde geliyor. Cihaz sorunsuz açılıyor ama böyle bir sorun ileride yeni sorunlar yaratabilir. Hiç jailbreak denemesi yapmadım.Cihaz versiyonu jailbreak için uyumlu diye aldım. Şimdi jailbreak yapmaya üşeniyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Model: i8 plus 256 gb
ios version: 12.1.2
Jailbreak: Hayır

Cihaz
iphone 8 plus
Sürüm
12.1.2

Ekli dosyalar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi cihazı açtığımda logo geç geliyor ve geldiğinde ise beyaz bir çerçeve içinde geliyor. Cihaz sorunsuz açılıyor ama böyle bir sorun ileride yeni sorunlar yaratabilir. Hiç jailbreak denemesi yapmadım.Cihaz versiyonu jailbreak için uyumlu diye aldım. Şimdi jailbreak yapmaya üşeniyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Cihaz sıfır mı...?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omercity

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
sıfır değil tüm içeriği silme ve reset falan hepsini denedim yine olmadı

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Unc0ver ayarlarında “Load Tweaks” tikini açarak Jailbreak aktif et sonra Cydia gir uyumsuz Tweak veya TEMA’yı sil , Hardreset yap , Load Tweaks tikini aç ve Jailbreak aktif et

JailbreakTR

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Unc0ver ayarlarında “Load Tweaks” tikini açarak Jailbreak aktif et sonra Cydia gir uyumsuz Tweak veya TEMA’yı sil , Hardreset yap , Load Tweaks tikini aç ve Jailbreak aktif et

JailbreakTR
Cihazı jailbreakli değilmiş yalnız gözünüzden kaçtı sanırım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Valla o zaman bir operasyon geçirmiş olabilir cihaz.bu başlangıç pek normal değil bence...?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihazınız ne renk. ekran değişmiş veya işlemci darbe almış.

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ekran değişmiş galiba yan sanayi takılmış gibi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Cihazı jailbreakli değilmiş yalnız gözünüzden kaçtı sanırım
Aynen kardeşim, orayı görmemişim

Cihaz bana göre büyük bir darbe almış bu durumda

JailbreakTR

omercity

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cevaplarınız için teşekkürler yalnız unuttuğum bir detay var “tüm içerikleri ve ayarları sıfırla” yaptığımda logo böyle oluyor. Normal açma kapatmada öyle değil. Cihaz gold

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cevaplarınız için teşekkürler yalnız unuttuğum bir detay var “tüm içerikleri ve ayarları sıfırla” yaptığımda logo böyle oluyor. Normal açma kapatmada öyle değil. Cihaz gold
Dediğim gibi cihazın ya ekranı değişmiş yada işlemci darbe almış. Koruyucu kılıf ile kıllanılmadıysa Cihazın kenarlarında düşmeye bağlı eziklik olabilir. Yazılım kaynaklı görünmüyor Eğer jb yapmayacaksanız dfu modda 12.1.4 yazılımını yükleyip kontrol edebilirsiniz.

kerimcant1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
7 plus red telefon kullanıyorum aynı şekilde benim cihazım da beyaz çerçeve üzerine siyah logo ile geliyor. Ama benim beyazlıl tam ekran

omercity

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Jailbreak yaptım ve şuan o sorunu yok saymak zorundayım başka alternatifim yok jailbreak ten dolayı.

Tips
Tips
Üst Alt