Neler yeni

İphone 8 ios 14.1 jb yapamıyorum

miss_lady87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Herzaman kolayca yapardım ama şimdi Dünden beri uğraşıyorum telefonuma jb yapamadım yapan varsa lütfen yardım etsin

Moderatör tarafından düzenlendi:

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
dostum bunu izle.Ben 13.4.1 jb yaptım 13.7 jb yaptım bunlar kolaydı.mecbur kaldım 14.2 ye geçtim.Bunda checkra1n 0.12 indirip zip'ten çıkarıp usb ye rufus la yükleyip pc'yi boot ediyorsun.Ama tavsiyem videoyu baştan sona dikkatlice izlemek😉ben 14.2 jb den memnun değilim çünkü çok yeni olduğundan tweak ler uyumlu olmuyor.Tweak güncellemelerini bekliycem bende😉

miss_lady87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
dostum bunu izle.Ben 13.4.1 jb yaptım 13.7 jb yaptım bunlar kolaydı.mecbur kaldım 14.2 ye geçtim.Bunda checkra1n 0.12 indirip zip'ten çıkarıp usb ye rufus la yükleyip pc'yi boot ediyorsun.Ama tavsiyem videoyu baştan sona dikkatlice izlemek😉ben 14.2 jb den memnun değilim çünkü çok yeni olduğundan tweak ler uyumlu olmuyor.Tweak güncellemelerini bekliycem bende😉
teşekkürler 14.1 iphone 8 e uyumlumu bu oluyormu yani

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
teşekkürler 14.1 iphone 8 e uyumlumu bu oluyormu yani
Videoya bakarsan 14-14.1-14.2 olarak başlık var zaten.Girdiği site isimlerini takip ederek checkra1n 0.12 yi nerden indirdiğini yakalarsın.bu arada video yabancı☺☺Türkçesi var youtube da " adem çaylı " diye biri var fakat sadece boot işlemini gösteriyo.Sen checkra1n 0.12 yi yakala boot işlemi en basiti.https://youtu.be/vAixdRbYg9c

miss_lady87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Videoya bakarsan 14-14.1-14.2 olarak başlık var zaten.Girdiği site isimlerini takip ederek checkra1n 0.12 yi nerden indirdiğini yakalarsın.bu arada video yabancı☺☺Türkçesi var youtube da " adem çaylı " diye biri var fakat sadece boot işlemini gösteriyo.Sen checkra1n 0.12 yi yakala boot işlemi en basiti.https://youtu.be/vAixdRbYg9c
bu jb le beraber sanırım ekran parola ve touch ıd gidiyor dimi

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bu jb le beraber sanırım ekran parola ve touch ıd gidiyor dimi
Ben hiç bir sıkıntı yaşamadım.Dün yaptım fakat 14.2 jb yeni olduğu için önceki sürümlerdeki tweak lerin hepsi doğal olarak çalışmadı.14.2 güncellemelerini bekliycem.restore edip normal ios 14.2 yi kullanıyorum.tweakler güncellendiğinde tekrar jb yapıcam.
Accent - BigBoss

Anilaunch - BigBoss

Arkrome - BigBoss

Blankpass - Packix

Cask 2 - Packix

CastSwitcher - BigBoss

ChargeMode - Julioverne

Circle Settings - SparkDev

ClearDock12 - Packix

ColorMyBattery - Packix

ColorfulNotifs - Packix

Cowbell - Packix

Cyder - CreatureCoding

Cylinder - BigBoss

DeleteCut - BigBoss

3DBatteryHealth - iDeviceHacked

DragEnabler - Skitty’s Repo

EasyYoutube - MiRO92

FiveDock13 - Packix

FlashNotify - Packix

Folded - Packix

FluidTabs - Packix

GesturesXS - Packix

HideLabels13 - Packix

iCleaner - BigBoss

IconRenamer - RPetrich

LowBatteryBanner - SparkDev

LPMAutoLockTime - Packix

Manila - Packix

NewTerm - Chariz

NoBreadcrum13 - UDevs

NoDNDBanner - Packix

NowPlayingIcon - Packix

PillVolume - Packix

Powercuff - RPetrich

PredictionShortcuts - BigBoss

Puck - Litten

PullToRespring - BigBoss

RealCC - BigBoss

Replay - Packix

Rofi - Chariz

SafariWallpaper - Packix

Shuffle - CreatureCoding

SlideToShowNotification - BigBoss

Snowboard - SparkDev

SpotClearOnClose - Packix

Tap Tap Lock - BigBoss

Tempus Romanum - Packix

TransLock - Packix

VolumePercent - Packix
Bunlar çalışan tweak lermiş.forumlarda yazıyo.Jb yaparsan denersin..

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Senin telefonun 7, arkadaş iphone 8 yazmış. 8 ve üzerleri için kısıtlı destek diyor checkta1n o yüzden biraz daha beklemesi gerek.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Senin telefonun 7, arkadaş iphone 8 yazmış. 8 ve üzerleri için kısıtlı destek diyor checkta1n o yüzden biraz daha beklemesi gerek.

Videoyu izle istersen.Ezbere yazmadım.İphone 7'den İphone X'e kadar olduğunu açıklama kısmına da yazmış.

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Videoyu izle istersen.Ezbere yazmadım.İphone 7'den İphone X'e kadar olduğunu açıklama kısmına da yazmış.
O vatandaş checkra1n daha iyi biliyor sanırım :)

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam 8 ve üzerinde sıkıntılı(ios 14) örneğin parola veya face ıd calışmıyor arkadaş onu anlatıyor. Ezbere yazıyorsun :)
Ben ezbere yazıyosam sen daha iyi biliyorsun o zaman.Başından beri sen yazsaydın.
Mesaj düzenlendi:

O vatandaş checkra1n daha iyi biliyor sanırım :)

Daha iyi biliyorsa o yazsın ozaman.yıllardır jb ile uğraşıyorum ezbere konuşuyor olduk.
Mesaj düzenlendi:

Herzaman kolayca yapardım ama şimdi Dünden beri uğraşıyorum telefonuma jb yapamadım yapan varsa lütfen yardım etsin
Arkadaşım benim yazdıklarımı dikkate alma.Ben ezbere yazıyormuşum.Forumda ezbere yazmayanlar var.Ben hikaye anlatmışım sana muhtemelen.ezbere yazmayanlar yardımcı olurlar sana

Son düzenleme:

JbWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
valla diğer arkadaşa da diyoz ama sinirleniyor sustuk o yüzden
[/QUOTE
Bana sinirleniyo diyen arkadaşa şöyle özetliyim.Dün kardeşimin telefonuna "iphon 8 plus'a"jb yaptım.Touch Id 'yide gayet güzel kullanıyo.Sürümüde 14.2.Hani inanmanız için video falanmı çekmem gerekiyo.Benim sinirlendiğim nokta şu.Yıllardır kullandığım iphone modelleri 4-4s-5s-7.Bundan 7-8 sene önce jailbreak kalıcı olarak vardı.İos yazılım güncellemeleri yükseldikçe ve şu an herkesin sıkıntısı iphone'ların kapanıp açıldıktan sonra jailbreak'in gitmesi sonrasında safe mod'la checkra1n yüklenip ya devam etmek yada restore edip tekrar jb yapmak.Bu mesajıma gelicek cevabıda tahmin edebiliyorum.Hem ben hemde yıllardır jailbreak'le uğraşan çevremdeki insanlardan öğrendiğim bilgilerle bunları yazıyorum.İnternette bakınca 8ve alt cihazlarda uyumlu değil diyor doğru.Ben 8plus'a yaptım daha iki gün oldu.Bu tesadüfmü? Yada benim şansımamı?Buna rağmen ezbere konuşuyorsam bu ortamda kimse kimseyle bilgi paylaşmasın.Yada ben iphone 8plus'ı bilmiyorum.Yaptığım cihaz 8plus.Daha fazla açıklama yapmam gerekiyorsa yapıyım.Bu olay şeye döndü "aaaa bu 8 plus görünümlü iphone 6s miş tühh ya kandırmışlar beni"Bu kadar uzun yazmama hatta cevap bile vermeme gerek yoktu.Ama neye sinirlendiğim anlaşılmadıysa ne yapmam gerektiğini söyleyin ona göre hareket ediyim.
Mesaj düzenlendi:

Bu arada konuyu açan arkadaşla bu yazdıklarımın hiç bir ilgisi yok.Kendisi bilgi almak amacıyla konu açmış.Ben bilgi vermek istedim.Tabiki kendisi ne isterse onu yapar.ne demek istediğim umarım anlaşılmıştır.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt