Neler yeni

iPhone 7 Teknik servis hk.

redsky1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkese merhaba öncelikle foruma yeni kaydoldum bir konuda yardıma ihtiyacım var, iPhone 7 32 GB telefonum var ve höporlöründen net ses gelmiyor şöyle ki kısık sesteyken sorun yok full açınca sesi azıcık cızırtılı geliyor daha önce telefonu suya sokmuştum havuza inanmayabilirsiniz ama düzeldi :D sonradan yavaş yavaş tekrar eski haline döndü hopörlör hep toz yan kasada çizikler var ve bazen kulaklık taktığımda tanımıyor sorunlarım bunlar İstanbul'da yaşıyorum Başarı servisine götürmeyi düşünüyorum sebep olarak ne belirtiyim yardımcı olur musunuz?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhaba, "Hoparlör arızalı, yüksek seste cızırtı yapıyor" demeniz yeterli

redsky1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba, "Hoparlör arızalı, yüksek seste cızırtı yapıyor" demeniz yeterli
Bunu dersem yeterli olur mu? Kesin değişim yapmaları lazım ve şuan sürümüm 11.1.2 jailbreak var verecekleri telefonun sürümü kesin +11.2 olur eski sürüm isteme şansım yok mu?

Son düzenleme:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Eski sürüm isteme şansın yok. Yeni cihaz verecekleride kesin değil. Hoparlör değişimi yapılabilir. Geçen hafta bir arkadaşım aynı sorundan servise teslim etti ve hoparlör değişimi yaptılar üstelik sürümüde güncelledirler.

redsky1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Pil çok çabuk bitiyor ve sarj girişinde de sorun var bazen kulaklıkla müzik dinlerken müzik oto duruyor bakıyorum kulaklık çıkmış gözüküyor bunu da belirtirsem değiştirirler diye düşünüyorum ek olarak bazen sarj etmiyor girişde sorun var felan desem mi?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Tamamını belirtirsen değişim olabilir

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Pil çok çabuk bitiyor ve sarj girişinde de sorun var bazen kulaklıkla müzik dinlerken müzik oto duruyor bakıyorum kulaklık çıkmış gözüküyor bunu da belirtirsem değiştirirler diye düşünüyorum ek olarak bazen sarj etmiyor girişde sorun var felan desem mi?
Pil konusuna birşey diyemem ama ses olayı benimde başıma gelmişti. Sakız yapıştırıcılar veyahut iğne ile hoporlör ve ahizedeki tozları temizlediğimde düzelmişti.

Tips
Tips
Üst Alt