Neler yeni

İphone 7 Plus NAND Değişiminden Sonra Hata

batukerim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar arkadaşlar 24.02.2024 tarihinde 32GB telefonumu 128GB için teknik servisine verdim değişimden sonra herhangi bir sorun olmadı extra daha hızlı tepki veriyordu taki bugüne kadar youtubede bir şey izlerken bir anda kapandı ekrana apple logosu geldi kapandı geldi loopa girdi kendim dfu moduna almayı başardım itunesten yazılım yüklemeye kalktığımda 2009 hatası aldım. 3tools programı ile bütün yazılım yükleme şeklîlerini denediğimde ise ya sadece logoda kaldı ya da recovery moda girmeden logo loopa girdi. Nasıl bir yol denemeliyim ücretli uygulamalarda 2009 hatasının çözümleri varmış fakat 25 dolar boşu boşuna para atmak istemiyorum.

Cihaz
İphone 7 Plus
Sürüm
15.8.1

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Merhabalar arkadaşlar 24.02.2024 tarihinde 32GB telefonumu 128GB için teknik servisine verdim değişimden sonra herhangi bir sorun olmadı extra daha hızlı tepki veriyordu taki bugüne kadar youtubede bir şey izlerken bir anda kapandı ekrana apple logosu geldi kapandı geldi loopa girdi kendim dfu moduna almayı başardım itunesten yazılım yüklemeye kalktığımda 2009 hatası aldım. 3tools programı ile bütün yazılım yükleme şeklîlerini denediğimde ise ya sadece logoda kaldı ya da recovery moda girmeden logo loopa girdi. Nasıl bir yol denemeliyim ücretli uygulamalarda 2009 hatasının çözümleri varmış fakat 25 dolar boşu boşuna para atmak istemiyorum.
uygulama veya sizin tarafınızdan çözülebilecek bir şey değil. tamamen donanımsal sorunlardan kaynaklanan bir hata. muhtemelen parça değişimden sonra cihazda bir sorun oldu. yaptırdığınız yere veya servise götürün derim. bu tür hafıza yükseltme işlemleri de sağlıklı olabilecek şeyler değil zaten.

CaRLoSuLo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
3 senelik jailbreakli 7 plus maceram aynı sorun yüzünden son bulmuştu ve bu durum beni 14 pm sahibi yaptı. Bendeki sorun donanımsal değildi, hangi yöntemi denediysem olmadı ve güncelleyerek restore etmek zorunda kaldım ve jb gitti. JB gidince de artık kullanmamın anlamı kalmamıştı.

Geçmiş olsun, iyi hatırlıyorum 1 hafta telefonsuz dolaşma pahasında çok şey denedim düzeltemedim. Ama ben aynı sürüme dönmek için çaba sarfetmiştim, sen ise sadece açılsın istiyorsun galiba. Apple dns'leriyle alakalı olabilir 2009 sorunu. Yabancı kaynaklara da göz atmanı tavsiye ederim.

muhammetavlukyari

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 13
iPhone 7 cihazım var 15.8.2 sürüm yüklü nasıl jb yapabilirim yardımcı olurmusunuz?

Tips
Tips
Üst Alt