Neler yeni

İphone 7 donmaya kitlenmeye başladı

furkancetinkol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar sorunsuz kullandığım iPhone 7 cihazım 1-2 gündür sürekli donmaya takılmaya kilitlenmeye başladı,uygulamalar çöküyor,ekran kararıyor,yukardan aşşağıya çubuğu çekince donuyor,ne yapmalıyım ? İos 13.3.4 sürümündeyim

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cydia ınstaller güncelleme yaptınmı? Yaptıysan büyük ihtimalle ondandır banada aynısı oldu sürüm düşürdüm düzeldi

furkancetinkol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
dfu modda tekrar yükle sürümünü
hocam daha önce jb yapmıştım pişman oldu telefonu ayarlardan sıfırladım cydia duruyor hala cihazda,dfu modda tekrar yüklesem sürümümü cydia felan silinir demi ?
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar cihazım daha önce jb'liydi,sonra jb'den vazgeçtim ama cydia telefonumda kalmaya devam etti,succesion programını yüklemek için tekrar jb yaptım fakat sanırım cydia bozuldu,sürekli hatalar veriyodu,hataları düzeltmem için cydia impactor kullanmam lazımdı ama cydia impactorda şuan bozuk sanırım,dfu moda alıp telefonu baştan yeni iphone olarak kuruyorum bu jb'yi tamamen telefonumdan siler tertemiz olur değil mi ?

Son düzenleme:

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
evet dfu modda telefon tamamen sıfırlanır

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia ınstaller güncelleme yaptınmı? Yaptıysan büyük ihtimalle ondandır banada aynısı oldu sürüm düşürdüm düzeldi
Kardeş cydia installer mi sürüm düşürdün? Ben düşüremedim, bende de bunu güncelledikten sonra sorunlar başladı sanki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Kardeş cydia installer mi sürüm düşürdün? Ben düşüremedim, bende de bunu güncelledikten sonra sorunlar başladı sanki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Burdan deb olarak indir fizla ile kur

furkancetinkol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Millet itunes ile temiz kurulum yaptım ama telefon kitlenmeye donmaya devam ediyor herhangi bir fikri olan var mı donuyor ve sonra ekran siyah oluyor yuvarlak yükleniyor işareti geliyor ve tekrar açılıyor telefon

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Millet itunes ile temiz kurulum yaptım ama telefon kitlenmeye donmaya devam ediyor herhangi bir fikri olan var mı donuyor ve sonra ekran siyah oluyor yuvarlak yükleniyor işareti geliyor ve tekrar açılıyor telefon
Restore sonrası Yedek geri yüklemesi yapmayın.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hocam yapmadım zaten yeni bir iphone olarak ayarladım,aynı sorun fakat az önce telefonu aç kapat yaptım şuanlık sorun yok bakalım
İcloud ve itunes yedek geri yüklemesi yapmadığınız halde sorun yaşıyorsanız. Cihazınızı dfu mod da tekrar restore yapın.
(Donanımsal bir arıza yok ise sorun düzelecektir)

Tips
Tips
Üst Alt