Neler yeni

Iphone 7 14.4 sürümündeyim 13.2 blobs kaydım mevcut. downgrade etmek istiyorum.

Reverans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar olay konu başlığındaki gibi. 13.2 ye dönmek istiyorum ama nasıl dönecebileceğimi bilmiyorum.

Cihaz
İphone 7
Sürüm
14.4

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar. ios 14 imzanız mevcut ise bu sürümlere (14.0 ve üstü) düşebilirsiniz. ios 13 de imzanız olsa bile sep uyumsuz olduğundan düşemezsiniz. iyi forumlar.

GhostKiller

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selamlar. ios 14 imzanız mevcut ise bu sürümlere (14.0 ve üstü) düşebilirsiniz. ios 13 de imzanız olsa bile sep uyumsuz olduğundan düşemezsiniz. iyi forumlar.
Şuan uncover iOS13.5 kullanıyorum. 14.3 e geçmek için önce imzası açık olan son sürüme geçip sonra sürüm düşürme mi yapmam gerekiyor yoksa 13.5 ten direk 14.3 e geçebilir miyim? Cihaz iphone7 plus, tsssaver dan aldığım kayıtlarım mevcut

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
tssaver kaydınız 14.3 de var ise futurerestore ile deneyin. zaten iphonenize her sürümde şu anda jb var checkrain ile. 14.6 olsanız bile blob varsa düşersiniz. iyi forumlar.
not: yardım gerekirse iletişime geçebilirsiniz.

Reverans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yani o aldığım kayıt hiçbir işe yaramıyor :( Şuan 14.4 teyim bu sürüme jailbreak yapamıyorum sanırım değil mi.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
checkrain ile jb yapabilirsiniz iphone 7 ye.. iyi forumlar.

Reverans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
telefona zarar gelsin istemiyorum bu konuda yardımcı olabilecek yok mu arkadaşlar.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
yardımcı oluyoruz. sürümünüze checkrain checkra1x odyseyra1x gibi jb araçları uygundur. konulardan bakıp altına yorum olarak sorununuzu yazabilirsiniz.
mac pc var ise checkrain öneririm. windows tabanlı pc varsa digerlerine bakabilirsiniz. iyi forumlar.

Tips
Tips
Üst Alt