Neler yeni

iPhone 6S ısınma sorunu

talhacevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
telefonuma daha öncesinde jailbreak yapmıştım ama 1 haftadır jailbreakli değildi. 1 gün önce tekrar jb yaptım. ve gecesinde saat 04.30 gibi elim telefona dokunmasıyla uyandım. 6 saat Pubg oynasam telefon bu kadar ısınmaz. %100 olan pil sağlığım %70lere inmiş durumda üstelik bataryamı değiştireli 3 hafta olmadı. telefonu kapattım bi süre beklettim normal sıcaklığına döndü telefonu açtım jb iptal oldu ama ısınma sorunu devam etti. restore rootFS yaptım ısınma sorunu gitti. Fakat pil değerlerine girdiğim zaman Kamera-Ses 2 saat 33 dk ekranda %100 şarj yedi olarak gösteriyor. sizce bunun sorunu nerede olabilir nasıl bi yol izlemem gerekiyor.6E1BAC67-B715-4DC0-9756-43099EA2DB37.png

Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
IOS 13.2.2

Ekli dosyalar

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kullandığın Tweakler Kaynaklı Ola bilir.. Onlara Dikkat et Crackli Tweak Kullanma

talhacevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kullandığın Tweakler Kaynaklı Ola bilir.. Onlara Dikkat et Crackli Tweak Kullanma
kamera açık gösteriyor. bi güvenlik açığı olmuş olabilir mi? kamerama erişebilirler mi yani?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hiç sanmıyorum hocam iOS 5 ten beri jailbreak kullanıcısıyım böyledir sorun gelmedi başıma yalnız sorunu daha net anlayabilmemiz için Cydia içerisinden yüklü tweaklerin görüntüsünü paylaşır mısın?

talhacevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hiç sanmıyorum hocam iOS 5 ten beri jailbreak kullanıcısıyım böyledir sorun gelmedi başıma yalnız sorunu daha net anlayabilmemiz için Cydia içerisinden yüklü tweaklerin görüntüsünü paylaşır mısın?
hocam jb kaldırmamla gece yüklü tweaklerin hepsi gitti. şuanda yüklü tweakler Carrierizer, cylinder, denetim merkeziyle alakalı bigbosstan bi kaç tweak var. pil sağlığımın bir gecede %100'den %70e inmesini sağlayacak ne olabilir ki...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar. sorun yaşayan arkadaşlar load tweak ve load daemon kapatın. tweak ve repo listenizi gönderirseniz buraya yardımcı olabiliriz.
not: icleaner ile bütün tweakleri deaktif edip tek tek açarak da deneyebilirsiniz. sorun verdiren tweaki silerek kurtulursunuz.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Eğer çözemezsen Succession ile restore et cihazı. Hatta direkt restore et hiç bekleme. Yoksa daha da şarj yiyip bataryanın ömrünü bitirebilir yavaştan.

Tips
Tips
Üst Alt