Neler yeni

Iphone 6S Deji Batarya

nakdogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba iphone 6s model telefonuma deji 2516 mah batarya almak istiyorum fakat telefoncuya söyledim yüksek mah olduğu için önermiyoruz dedi sizce bir sorun olur mu ?

stdrms

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iphone x ve iphone 7 de uzun süre kullandım bir sorun yaşamadım. Sadece pil eskiyince %5 %10 gibi kapanma yapıyordu sadece jailbreakli iken telefon.

nakdogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iphone x ve iphone 7 de uzun süre kullandım bir sorun yaşamadım. Sadece pil eskiyince %5 %10 gibi kapanma yapıyordu sadece jailbreakli iken telefon.
X ve 7 de de yaklasik 1000mah lik fark oluyormu

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro

iPhone SE 1. Generation cihazıma yüksek mah içeren batarya almıştım dejiden. Herhangi bir sorun vs yok. Şuan ki 5S cihazıma orjinal kapasiteli aldım yine dejiden. 2-3 saat sonra takıcam. Yüksek mah önerilmediği için ben de bu defa orjinal kapasite aldım.

nakdogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iPhone SE 1. Generation cihazıma yüksek mah içeren batarya almıştım dejiden. Herhangi bir sorun vs yok. Şuan ki 5S cihazıma orjinal kapasiteli aldım yine dejiden. 2-3 saat sonra takıcam. Yüksek mah önerilmediği için ben de bu defa orjinal kapasite aldım.
Ben ozaman 2516 mah lık alıp bir deneyeyim

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Dostum bende ip6 var deji batarya taktım 3 ay oluyor bunu ip7 ye taksam sıkıntı olur mu sence

stdrms

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz

Orjinal kapasite ile arasında 1000 mah yok ki fark o kadar olsun 3310 deji yüksek kapasitelisi 2716 orjinal kapasite.
telefon jailbreakli iken system info tweakle ayarlardan 3310 üstü değerler görünüyor. Yaklaşık %22 daha yüksek kapasite kullanmış oluyorsunuz.
Mesaj düzenlendi:

Dostum bende ip6 var deji batarya taktım 3 ay oluyor bunu ip7 ye taksam sıkıntı olur mu sence
uyum sağlayıp sağlamadığını bilmiyorum maalesef.

nakdogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Orjinal kapasite ile arasında 1000 mah yok ki fark o kadar olsun 3310 deji yüksek kapasitelisi 2716 orjinal kapasite.
telefon jailbreakli iken system info tweakle ayarlardan 3310 üstü değerler görünüyor. Yaklaşık %22 daha yüksek kapasite kullanmış oluyorsunuz.
Mesaj düzenlendi:

uyum sağlayıp sağlamadığını bilmiyorum maalesef.
İphone 6s icin demistim ben 6s in 1715 mah benim alacagim 2516 mah 800 mah fark var yaklaşık 1000 dedim yani

aemred24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone X modelinde yüksek kapasiteli modelini kullanıyorum. %20 altına düşünce telefonun kapanma sıkıntısını yaşadım, deji ile iletişime geçtim ve yeni batarya gönderdiler. Yeni bataryada birkaç kez %0 gördüm ve telefon gene de kapanmadı. Birkaç aydır sorunsuz kullanıyorum.

Tips
Tips
Üst Alt