Neler yeni

iPhone 6s 13.3.1 jailbreak

alperkrt17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dostlar iOS 13.3.1 6s telefonum var, jailbreak yapabilir miyim? Yaptırırsam ne kadar mantıklı olur neler sağlıyor? Garanti 4 yıl önce bitti

Cihaz
6s
Sürüm
13.31

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dostlar iOS 13.3.1 6s telefonum var, jailbreak yapabilir miyim? Yaptırırsam ne kadar mantıklı olur neler sağlıyor? Garanti 4 yıl önce bitti
Evet yapabilirsin. Yaparsan mantıklı mı? Ben şahsen çok iyi ve mantıklı olduğunu düşünüyorum. (Şahsi fikrim) nedenine gelirsek, birçok artısı var. Bunları burada anlatırsam çok karışır ben direkt olarak internete: “jailbreak en iyi tweakler” yazarsan videolar fikir almanı sağlayabilir.

Evet ios 13.3.1 jailbreak yapılabilir. Yapınca, eski haline de döndürebilirsin. Bu senin kararın. Sadece internete yine “ios 13.3.1 6s jailbreak” yazarak videolarına ulaşabilirsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alperkrt17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Evet yapabilirsin. Yaparsan mantıklı mı? Ben şahsen çok iyi ve mantıklı olduğunu düşünüyorum. (Şahsi fikrim) nedenine gelirsek, birçok artısı var. Bunları burada anlatırsam çok karışır ben direkt olarak internete: “jailbreak en iyi tweakler” yazarsan videolar fikir almanı sağlayabilir.

Evet ios 13.3.1 jailbreak yapılabilir. Yapınca, eski haline de döndürebilirsin. Bu senin kararın. Sadece internete yine “ios 13.3.1 6s jailbreak” yazarak videolarına ulaşabilirsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam güzel güncel bir video atabilir misiniz? Herkes jailbreak videosu çekmiş yanlış bir J.B. atmayayım

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
sitemizdeki uncover konusuna bakabilirsiniz. hem en basit yöntemle jb aktif etmek hem de sitemize destek olmak isterseniz ipa satınalarak sorunsuz jb aktif edebilirsiniz. İyi forumlar. @alperkrt17

Tips
Tips
Üst Alt