Neler yeni

iphone 6 - sürüm 11.4 yurtdışı cihazımın sorunu için yardım.

fewlars

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba arkadaşlar. bizim elimizde bir telefon var. telefoncudan alınmış. ve sonradan güncelleme gelince yüklemiş bizimkiler. ve sonra sinyal yok mu sanırım hizmet yok gibi bir uyarı veriyor yani kısaca telefon imei kayıtlı değil. gevey felan dedi bu konuda ki "Duyuru - Jailbreak IOS 11.3.1 Sohbet odası..." "serif" arkadaş ama anlamadım bu gibi konulara uzağım .. pek anlamıyorum bana yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok sevinirim.

telefon bilgileri
iphone 6
model : a1549
sürüm : 11.4

Cihaz
iphon 6
Sürüm
11.4

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@fewlars
Apple ile görüş ona göre bir adım atılır artık

JailbreakTR

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Gevey ile yalnızca sim kilitli telefonları açabilirsin.. adresine bakarsan ayrıntılı bilgi alabilirsin

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Hocam cihaz geveyli değilse ki değil dediniz ve yazdığınız iphone a sim kilidi için ultrasnow da işe yaramaz yani benim tahminimce siz cihazı alalı ne kadar oldu ? Bilmem ama cihazınız pasaport kaydı yok haliyle cihaz pasaport kaydı istiyor

Burdan

Emei numaranızı sorgulayın
Eğer kayt dışı cihaz diyorsa cihazı yurt dışından gelmiş bir pasaport bulup kayıt ettiriceksiniz

İphone a emei yazılmaz değişilmez

Cihazı pasaport bulup kaydettiriceksin başka çaren yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fewlars

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam cihaz geveyli değilse ki değil dediniz ve yazdığınız iphone a sim kilidi için ultrasnow da işe yaramaz yani benim tahminimce siz cihazı alalı ne kadar oldu ? Bilmem ama cihazınız pasaport kaydı yok haliyle cihaz pasaport kaydı istiyor

Burdan

Emei numaranızı sorgulayın
Eğer kayt dışı cihaz diyorsa cihazı yurt dışından gelmiş bir pasaport bulup kayıt ettiriceksiniz

İphone a emei yazılmaz değişilmez

Cihazı pasaport bulup kaydettiriceksin başka çaren yok

evet hocam dediğiniz gibi kayıt dışı telefon.
yalnız süresi ne kadar onu bilmiyorum.
kayıt yaptırmamız lazım ne kadar süresi kalmış bilmiyorum ama bunu öğrenmenin bir yolu var mı ?

Ekli dosyalar

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
kayıt yaptırmamız lazım ne kadar süresi kalmış bilmiyorum ama bunu öğrenmenin bir yolu var mı ?
Süresi yok ne zaman kayıt ettiririsen o zaman cihazın geri açılır

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

son 120 gün içinde gelmiş birinin pasaportuna e devlet üzerinden 150 tl yatırıp açabilirsin

fewlars

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
teşekkürler arkadaşlar çok yardımcı oldunuz gerçekten değerli zamanınızı harcadıysam özürdilerim.

her şey için çok teşekkürler. iyi günler herkese.

kolay gelsin.

Asxpr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
pasaporta kayıt için son 1 ay içerisinde yurda giriş yapmış bir pasaport bulmanız gerekiyor 120 gün değil o kayıt ettirmek iiçin söylenen süre pasaport kaydının geçerli olması için son 1 ay içerisinde yurda giriş yapan birisinin pasaportu ile e-devlet üzerinden oturduğunuz yerden kayıt yapabilirsiniz. vergi dairesine ödenen parayıda online olarak e-devlet üzerinden yatırabilirsiniz. 120 gün süresi biraz hikaye açıkçası son 1 ay içerisinde giriş yapmış pasaportla istediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsin arkadaşım.

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
pasaporta kayıt için son 1 ay içerisinde yurda giriş yapmış bir pasaport bulmanız gerekiyor 120 gün değil o kayıt ettirmek iiçin söylenen süre pasaport kaydının geçerli olması için son 1 ay içerisinde yurda giriş yapan birisinin pasaportu ile e-devlet üzerinden oturduğunuz yerden kayıt yapabilirsiniz. vergi dairesine ödenen parayıda online olarak e-devlet üzerinden yatırabilirsiniz. 120 gün süresi biraz hikaye açıkçası son 1 ay içerisinde giriş yapmış pasaportla istediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsin arkadaşım.

Sen çok eskide kalmışsın hocam o süre şu an 120 gün evet ben kendim bir süre önce yaptım e devletten ve yaklaşık 110 günlük filan olmuştu yurda gireli pasaport sahibi

Edit : kaynak

Tips
Tips
Üst Alt