Neler yeni

Iphone 6 Kasma/Donma Problemi

yasin1587

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Herkese merhabalar araştırdım soruşturdum ama tam olarak çözüm bulamadım sorunuma. O yüzden burada konu açmayı tercih ettim. Telefonum Iphone 6 10.3.1 DoubleH3lix jailbreakli. Jailbreak olup olmadan kasma problemi yaşıyorum. Whatsapp'a girmiyor bazen atıyor. Oyunlarda donduğunda zaten atıyor. Kendi kendine reboot atıyor durup dururken. Instagram Twitter vs çok beklerse girmek için otomatik atıyor. Nasıl düzeltebilirim telefon 16 gb 2-3 gb boşluk var zaten 3-5 tweak var alan olmasa anlarım ama var yani. iCleaner ile temizliyorum pek yardımcı olmuyor. İşime yarayabilecek hızlandırıcı tweak var mı?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Tweaklerinizi kontrol edin. Gerek olmayanlar varsa silebilirsiniz.

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Uyumlu olmayan yada güncelliğini yitirmiş tweaklar sıkıntı çıkarabilir. Temalardan ve benzer eklentilerden uzak durun. (Status barı değiştiren, yada uyumuz springtomize 4 gibi, yarı çalışan tweaklar kullanmayınız, cihazınızda i6 dokunma hastalığı sonucu donma yaşıyorsanız geçmiş olsun, cihazı düşüre düşüre o hale gelmiş. Sadece 6 larda geçerli.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
tweaksiz de telefon sorun yaratıyor mu? eger yaratmıyor ise icleaner ile tweakleri deaktif yapop tek tek acarak hangisi sorun yapıyorsa çözebilirsiniz.

yasin1587

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefon aslında çok gidici ama idare etmeye çalışıyorum malum fiyatlardan dolayı. Hayalet ekran var, ısındığı veya çok soğuduğu zaman ekran komple gidiyor üst tarafa bastıra bastıra kendine getiriyorum. Çok düştüğü için oldu muhtemelen ama idare edicez artık. Tavsiyeler için teşekkür ederim.

Tips
Tips
Üst Alt