Neler yeni

İphone 6 16 gb Jailbreak yapılabilir mi?

salsalvador

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İphone 6 16 gb Jailbreak yapılabilir mi? ios 10.2.1 yüklü. Untethered olması gerekiyor. Sadece İblacklist programı kullanacağım. Lütfen yardımcı olurmusunuz ??

Cihaz
iphone 6 16 gb
Sürüm
10.2.1

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Untethered yapamazsınız maalesef. Tethered olarak jailbreak yapabilirsiniz.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
saigon ve doublehelix jb araçları var ikisinden biriyle yapa bilirsin ben saigon beta3 kullaniyorum stabilite konusunda biraz sıkıntılı doublehelixi bilemiyorum stabilite konusunda nasil onu hiç kullanmadım

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
saigon ve doublehelix jb araçları var ikisinden biriyle yapa bilirsin ben saigon beta3 kullaniyorum stabilite konusunda biraz sıkıntılı doublehelixi bilemiyorum stabilite konusunda nasil onu hiç kullanmadım
Bahsettiğiniz araçlar da Tethered. Arkadaş böyle istemiyor maalesef.

salsalvador

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Evet. Bir telefoncuya sordum hiç bir cihaza beta olmayan jailbreake yüklenemiyor dedi ama bana çok saçma geldi şu anda hiçbir telefon untethered jailbreake kullanamıyor mu ?
Mesaj düzenlendi:

Neden untethered yapamıyorum? Yapabilmem için bana nasıl bir telefon veya nasıl bir ios sürümü lazım?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
sitesine gir. Altında bir sürü açıklama yazmayan iOS sürümlerine yüksek ihtimal Untethered Jailbreak yapılabiliyordur. Uzun zamandır Jailbreak dünyasından uzak kaldığını varsayıyorum. Dediğin gemi bir daha gelmeyebilir. Hangi cihaz sorusuna da cevap vereyim; Büyük ihtimal 32 bit bir cihaz satın alacaksın.

Tips
Tips
Üst Alt