Neler yeni

iPhone 6 12.5.5 Jailbreak Nasıl Yapılır?

barandinc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefonum iPhone 6 sürüm 12.5.5 bu telefona bilgisayarsız nasıl jailbreak atabilirim bildiğiniz bir jailbreak indirme sitesi var mıdır acaba?

Cihaz
İphone 6
Sürüm
12.5.5

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar dev ipa alırsanız sitemize de destek olarak en kolay yöntemde aktif edebilirsiniz 0535 463 01 78

barandinc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Şimdi telefona Chimera 1.6.4 ile jailbreak atmıştım en son telefon şuan jailbreaksiz durumda nerden tekrar indireceğimi bilmiyorum.Bilgisayarsız bir şekilde nerden tekrar jailbreak atabilirim? İpa dosyasını hangi programla kurabilirim?

barandinc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Daha önceden safari üzerinden yükleyip kurduğum Chimera şimdi kurulmuyor böyle siyah kalıyor.Site falan aynı JB-Apps.me acaba sertifikası mı geçti yardım edebilecek olan varsa lütfen ulaşsın

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Xneon42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak 1 hafta sonra gider tekrar imzalaman gerekiyor. Jailbreak yaptıktan sonra jailbreak aracını otamatik imzalayan uygulamalar(Reprovision) var 1 sene boyunca bu yöntemle imzalama yapabilirsin. Açıkcası bi kaç kere etse yeter ;çünkü güncelleme geliyor jailbreak araçlarına en güncelini kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır.

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Daha önceden safari üzerinden yükleyip kurduğum Chimera şimdi kurulmuyor böyle siyah kalıyor.Site falan aynı JB-Apps.me acaba sertifikası mı geçti yardım edebilecek olan varsa lütfen ulaşsın
altstore sorunlu bir tık bu aralar galiba güncellenmesi gerekli her neyse.

tekrar kurman gerekli Sideloadly öneririm çok daha iyi altstore'dan

Tips
Tips
Üst Alt