Neler yeni

iphone 6 12.4.4 Oyunlardan Atma

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphonelardaki yavaşlatılma sorununu çözdüğümüz gibi bu problemi de çözebilirmiyiz? İphone 6 kullanıcıları bilir çoğu oyunda oyun esnasında ana ekrana atıyor bununda herhangi bir çözümü var mı bulabilirmiyiz yardımcı olursanız sevinirim.

(Cihazım chekra1n jailbreakli)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İphonelardaki yavaşlatılma sorununu çözdüğümüz gibi bu problemi de çözebilirmiyiz? İphone 6 kullanıcıları bilir çoğu oyunda oyun esnasında ana ekrana atıyor bununda herhangi bir çözümü var mı bulabilirmiyiz yardımcı olursanız sevinirim.

(Cihazım chekra1n jailbreakli)

Jailbreak kaynaklı olabilir. (Yaşayan birkaç kişi görmüştüm.) Liberty lite tweakinini kurup ordan atan oyunları seç ve bir daha dene. Tweak - Liberty

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jb ile alakası yok appleın yaptığı bir olay.

Apple dan kaynaklı olsa bende iPhone 5s cihazımda yaşardım. Telefonda oyunlar gayette güzel çalışıyor. Sen dediğimi denedinmi?

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Apple dan kaynaklı olsa bende iPhone 5s cihazımda yaşardım. Telefonda oyunlar gayette güzel çalışıyor. Sen dediğimi denedinmi?
Evet denedim senin sürümün ne

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bence iOS sürümünle alakalı

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sürümüm 12.4.5 fakat daha dün geçtim ve 12.4.4 ye hiç böyle bir sorun yaşamadım cihazı dfu mod ile sıfırlayıp temiz kurulum yapmayı dene.

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürümüm 12.4.5 fakat daha dün geçtim ve 12.4.4 ye hiç böyle bir sorun yaşamadım cihazı dfu mod ile sıfırlayıp temiz kurulum yapmayı dene.
Temiz kurulum da yaptım ve dediğim gibi çoğu iphone 6 kullanıcısında bu sorun mevcut.

Tips
Tips
Üst Alt