Neler yeni

iphone 5s ios 12.4 icloud unuttum

Phreaker8

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
selamlar elimde yıllar önceden kalma bir adet iphone 5s cihazım var. şuan 12.4 yazılımında bekliyor. cihaz aktif kullanımda ama zamanında girdiğim icloud şifresini hatırlamadığım için cihazı sıfırlayamıyorum. jailbreak işlemiyle bu sorundan kurtulabilir miyim?

barzo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
selamlar elimde yıllar önceden kalma bir adet iphone 5s cihazım var. şuan 12.4 yazılımında bekliyor. cihaz aktif kullanımda ama zamanında girdiğim icloud şifresini hatırlamadığım için cihazı sıfırlayamıyorum. jailbreak işlemiyle bu sorundan kurtulabilir miyim?
Kurtulabilme şansın olabilir. Kurtulsa bile sim kartını kullanamazsın. İpad gibi kullanırsın.

Phreaker8

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kurtulabilme şansın olabilir. Kurtulsa bile sim kartını kullanamazsın. İpad gibi kullanırsın.
Sim kart lazım maalesef hocam şuan sim kart takılı kullanabiliyorum zaten. Sadece işte yıllardır sıfırlanmadığı için bi sıfırlama ihtiyacı hissettim

barzo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Sim kart lazım maalesef hocam şuan sim kart takılı kullanabiliyorum zaten. Sadece işte yıllardır sıfırlanmadığı için bi sıfırlama ihtiyacı hissettim
O zaman sıfırlamayın. Sıfırladığınız takdirde açılmaz ve jailbreak ile icloudu atlasanız bile sim kartı kullanılamaz.

flankes

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
anladığım kadarıyla telefon aktif sadece iCloud şifresine ulaşamıyorsunuz. Hemen bir destek bileti oluşturun Apple yetkilileri uzaktan sıfırlayacaklardır daha önce yaşamıştım

Phreaker8

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
anladığım kadarıyla telefon aktif sadece iCloud şifresine ulaşamıyorsunuz. Hemen bir destek bileti oluşturun Apple yetkilileri uzaktan sıfırlayacaklardır daha önce yaşamıştım
Fatura ibrazı sıkıntılı biraz malum cihaz 10 senelik neredeyse :)

flankes

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Fatura ibrazı sıkıntılı biraz malum cihaz 10 senelik neredeyse :)
Sunucu üzerinden iPhone’numu bul kapatma vardı. Herhangi bir iCloud gerekmeden sadece cihazdaki birkaç kod ile kapatılabiliyordu çoğu icloudları böyle kırıyordum. Ama işte çoğunu unutmuşum

Tips
Tips
Üst Alt