Neler yeni

iPhone 5 cihazımı Cydia İmpactor görmüyor

emre4606

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Gta 3 ün ipa dosyasını cihazıma yükleyecektim fakat cydia impactor cihazımı görmedi İTunes Güncel
İmpactor güncel USB Kablom düzgün çalışıyor sizce ne olmuş olabilir

Cihaz
iPhone 5
Sürüm
10.3.3

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İtunes görüyorsa cydia impactor da görür. Cydia impactorun son sürümünü tekrar indirmeyi denermisin.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iTools indir birde. Bazen o ek bir driverler indiriyor. O zaman görür. Bende bazen öyle çözüyorum.

emre4606

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
İtunes görüyorsa cydia impactor da görür. Cydia impactorun son sürümünü tekrar indirmeyi denermisin.
Hocam ilgin için sağol Denedim yine olmadı i Tunes gördüğü halde görmedi İmpactor
Mesaj düzenlendi:

iTools indir birde. Bazen o ek bir driverler indiriyor. O zaman görür. Bende bazen öyle çözüyorum.
Sana zahmet ayrıntılı anlatır mısın ne yapmam gerekiyor bu programla

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam ilgin için sağol Denedim yine olmadı i Tunes gördüğü halde görmedi İmpactor
Mesaj düzenlendi:

Sana zahmet ayrıntılı anlatır mısın ne yapmam gerekiyor bu programla
iTools programını indir hocam internetten. Telefonu bağla o otomatik driver indirmesi gerek.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@emre4606 @AirLife ın dediği gibi driverları güncelle ve dediğin gibi itunes sürümü güncel ise itunes den bilgisayarın yetkilendirildiğini kontrol et, başka usb girişinden dene, ve son olarak cydia impactoru yönetici olarak çalıştır.

emre4606

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
iTools programını indir hocam internetten. Telefonu bağla o otomatik driver indirmesi gerek.
Bu driver neyin driveri ve boyutu ben kadar hücresel veriden Kullanıyorum fazla mıdır?
Mesaj düzenlendi:

Bu driver neyin driveri ve boyutu ben kadar hücresel veriden Kullanıyorum fazla mıdır?
Nekadar yazacaktım*

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mesaj düzenlendi:

Nekadar yazacaktım*
100-200 arası bir şey. Yazıyor zaten kaç MB olduğu.

Tips
Tips
Üst Alt