Neler yeni

Çözüldü iPhone 5 Açılıp Kapanma Sorunu

yasi6987

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
iki gündür telefonum kapalıydı jailbreakli bügün telefonu açtığımda cihaz açılıp elma logosu çıkıp 10 saniye sonra kapanıyor tekra power tuşuna basim açılıyor yine 10 saniye sonra kapanıyor sürüm 8.4.1

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iki gündür telefonum kapalıydı jailbreakli bügün telefonu açtığımda cihaz açılıp elma logosu çıkıp 10 saniye sonra kapanıyor tekra power tuşuna basim açılıyor yine 10 saniye sonra kapanıyor sürüm 8.4.1
Uyumsuz Tweak var içerde, safe Moduna al ve son bir iki Tweak sil yada sıfırdan temiz 8.4.1 kur

yasi6987

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
safe mada almak istimde alamıyorum açılıp geri kapanıyor

ekranı açtığımda 10 saniye sürmeden cihaz tamamen kapanıyor onun için safe moda alamıyorum

efsane

Administrator
Cihaz
ekranı açtığımda 10 saniye sürmeden cihaz tamamen kapanıyor onun için safe moda alamıyorum
Cihazı yeniden başlat, elma ekrana geldiği zaman Ses kısma tuşunu basılı tut taki Cihaz açılana kadar Sonra Cydia gir ve son Tweak sil

yasi6987

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
bu dediklerini yapamıyorum cihaz kendini kapatıyor

yasi6987

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
yani açılıp 10saniye sürmeden cihaz tamamen kapanıyor tekrar açıp yine kapanıyor sürekli elmada kalmıyor

bunu düzeltmenin yolu yokmu tekrardan restore etmek istemiyom

efsane

Administrator
Cihaz
bunu düzeltmenin yolu yokmu tekrardan restore etmek istemiyom
SSH bağlantısı ile o tweaki silebilirsin ama sen yapamazsın uzun iş, yukarda dediğim gibi yap çok uyumsuz Tweak yüklemişsin

Tips
Tips
Üst Alt