Neler yeni

İpa yükleme sorunu

aniluslux

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Telefonum İP5 jailbreaklı (H3lix) fakat bir türlü Watusi uygulaması açılmıyor Pandahelper'den indirdim ve şuan uygulamaya girince atıyor onu silip ipa bulup yüklemeyi denedim ama impactor uygulaması hata veriyor bu iki sorun için çözüm arıyorum yardım ederseniz sevirim.
Yakın zamanda ipayı yüklerken yaşadıgım sorunun fotografını atıcambaktunr.PNG

Son düzenleme:

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kurduğun uygulamayı sil önce telefondan. Sonra tekrar bunu dene

Bu hata kuruluysa veriyor. Zaten demiş daha önce kurulmuş.

aniluslux

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Kurduğun uygulamayı sil önce telefondan. Sonra tekrar bunu dene

Bu hata kuruluysa veriyor. Zaten demiş daha önce kurulmuş.
kurdugumu kaldırdım fakat yine yüklenmiyor normal whatsapp var ama ben watusiyi de kurmak istiyorum 2nci wp olarak watusi daha hızlı ve diğer numaramı da kullanmak istiyorum

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
kurdugumu kaldırdım fakat yine yüklenmiyor normal whatsapp var ama ben watusiyi de kurmak istiyorum 2nci wp olarak watusi daha hızlı ve diğer numaramı da kullanmak istiyorum
Kurulu uygulama ile kurduğun ipanın bundle identifier aynıdır o zaman yine kuramazsın.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Her IPA telefonunla uyumlu olmayabilir, piyasaya bakınca indirilen IPA'ların %90'ı çalışmıyor. Başka WhatsApp IPA'ları denemelisin, her seferinde Impactor üzerinde Xcode > Revoke Certificates yapmayı unutma.

yilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadas bende mesela deneyim dedim developere üye oldum ipa yi yükledim dedim lazim olur dropox mega ya nereye yükledimse desteklemiyor diye tele indirmiyor

aniluslux

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Her IPA telefonunla uyumlu olmayabilir, piyasaya bakınca indirilen IPA'ların %90'ı çalışmıyor. Başka WhatsApp IPA'ları denemelisin, her seferinde Impactor üzerinde Xcode > Revoke Certificates yapmayı unutma.
REVOKE CERTİFİCATES NASIL OLUYOR XCODE HİÇ ANLAMIYORUM BUNLARDAN DAHA YENİYİM

Tips
Tips
Üst Alt