Neler yeni

İOS Güncelleme

oktayrekt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba iPhone 7 12.1 telefonumu Jailbreak ile birlikte kullanıyorum fakat artık çok eskide kaldığı için güncellemek istiyorum,forumda bi kaç konu okudum fakat tam olarak anlayamadım nasıl yapılması gerektiğini,konuyla alakalı bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba iPhone 7 12.1 telefonumu Jailbreak ile birlikte kullanıyorum fakat artık çok eskide kaldığı için güncellemek istiyorum,forumda bi kaç konu okudum fakat tam olarak anlayamadım nasıl yapılması gerektiğini,konuyla alakalı bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?
Jailbreak'i kaldırıp güncelleyebilirsin. Ya da itunes üzerinden yedek alıp temiz restore edebilirsin. Fakat en son sürüm IOS 15'e güncelleyecektir. Jailbreak kullanmak istediğinizde bu sürüme henüz jailbreak çıkmadı.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
zamanında imzalarınızı aldıysanız imza aldığınız sürüme yükseltebilirsiniz. onun dışında şu anda güncelle derseniz 15.1 e güncelleyecektir. bu sürüme jb çıkacaktır fakat ne zaman kim tarafından nasıl bir araç ile çıkar tam belli değil. iyi forumlar.

Tips
Tips
Üst Alt