Neler yeni

iOS 9 Ekran Kilit Sesini Geri Getirme

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Bildiğiniz üzere ios 10 ile telefonu kilitleme sesi değişti.Ben yenisini sevmediğim için eskisiyle değiştirme ihtiyacı duydum.

Gerekli Tweak:

-Filza

İndirme linki:

- Lock.caf dosyasını indirdikten sonra Filzaya aktarın.

- Daha sonra Filzadan;

system>library>audio>UIsounds

- Buraya giderek Lock.caf ı bulun. İsmini değiştirerek 'Lock.caf.original' yapın.

- Son olarak indirdiğiniz Lock.caf ı kopyalayıp UIsounds içerisine atınız. SpringBoard ı yeniden başlattığınızda kilit sesiniz ios 10 dan önceki ses olacaktır.

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
Güzel konu olmuş hocam. Özlemiş olduğum İOS 9 kilit sesi geri gelmiş durumda

orkooo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
çok sagol beni büyük dertten kurtardın
Mesaj düzenlendi:

iphone x de kilit sesi çıkmıyordu Lockcaf dosyası silinmişti bu sorunla karşılaşan arkadaşlar bu dosyayı alıp hiç bir degişiklik yapmadan arkadaşın tarif ettigi yere kopyalayıp yapıştırırlarsa sorun kalmayacak
bu arada Keremer arkadaş çok sagolasın sesi getirmek için yapmadıgım bişey kalmamıştı restore ederken jb yi kaybedecektim az daha .ginede olmamıştı :DDDDDD sayende oldu
Mesaj düzenlendi:

klavye tıklamasıda kayboldu onunla ilgilide bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim klavye tıklama açık kilitsesi açık kilit sorununu bu konuyla çözdük geriye klavye sorunu kaldı

Son düzenleme:

orkooo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
semperon tweak tan şüpeleniyorum onu yukledıkten sonra kilit sesi çıkmıyordu
Mesaj düzenlendi:

keyboard_press_clear.caf
" " delete.caf
" " normal.caf dosyaları duruyor ama klavye tıklama çalışmıyor ben şimdi haptickeyboard tweak kurdum onun çözümünüde twaek le oldu

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
çok sagol beni büyük dertten kurtardın
Mesaj düzenlendi:

iphone x de kilit sesi çıkmıyordu Lockcaf dosyası silinmişti bu sorunla karşılaşan arkadaşlar bu dosyayı alıp hiç bir degişiklik yapmadan arkadaşın tarif ettigi yere kopyalayıp yapıştırırlarsa sorun kalmayacak
bu arada Keremer arkadaş çok sagolasın sesi getirmek için yapmadıgım bişey kalmamıştı restore ederken jb yi kaybedecektim az daha .ginede olmamıştı :DDDDDD sayende oldu
Mesaj düzenlendi:

klavye tıklamasıda kayboldu onunla ilgilide bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim klavye tıklama açık kilitsesi açık kilit sorununu bu konuyla çözdük geriye klavye sorunu kaldı
Rice ederim hocam,çok sevindim çözüldüğüne. Konuyu beğenirsen daha çok memnun olurum 🤗

istihBAHARAT

Aktif Üye
JailbreakTR
10.2 de olmadı nedense. Denileni uyguladım değişen bişey yok. Sizce neden arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
10.2 de olmadı nedense. Denileni uyguladım değişen bişey yok. Sizce neden arkadaşlar

Ben 10.3.1 de kullandım çalışıyor. Respring atmayı deneyin. Doğru dosyayı değiştirdiğinize emin olun.

istihBAHARAT

Aktif Üye
JailbreakTR
Unlock sounds u kurduğum zaman zaten tuş kilidinden çıkıp teli açtıığm anda ios 9 sesi geliyor. Kapatırken istiyorum ben ama olmuyor

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Unlock sounds u kurduğum zaman zaten tuş kilidinden çıkıp teli açtıığm anda ios 9 sesi geliyor. Kapatırken istiyorum ben ama olmuyor

Onu fliza san değiştirmek lazım. Lock.caf diye geçer internette arat bulursun atiyorum iOS 6 lock caf yaz indir değiştir adini eskisi ile yeniden başlat bitti

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6

Hocam filazdan değiştirdikten sonra telefonu kapatıp açmayı dene bide.

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bildiğiniz üzere ios 10 ile telefonu kilitleme sesi değişti.Ben yenisini sevmediğim için eskisiyle değiştirme ihtiyacı duydum.

Gerekli Tweak:
-Filza

İndirme linki:

- Lock.caf dosyasını indirdikten sonra Filzaya aktarın.

- Daha sonra Filzadan;

system>library>audio>UIsounds

- Buraya giderek Lock.caf ı bulun. İsmini değiştirerek 'Lock.caf.original' yapın.

- Son olarak indirdiğiniz Lock.caf ı kopyalayıp UIsounds içerisine atınız. SpringBoard ı yeniden başlattığınızda kilit sesiniz ios 10 dan önceki ses olacaktır.
Link kırık tekrardan atarmısınız

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
CustomSounds 2 Tweak içerisinde olabilir tam emin değilim

Tips
Tips
Üst Alt