Neler yeni

İos 8 dan sıkıldım, ama jealbreaksiz de yapamam

Diyetisyen_bey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar iOS 8.2 kullanıyorum telefonum jealbreakli, ama artık uygulama indirirken iOS 9.0 üzeri sürüm İstiyor . Bu yüzden bir sürü uygulama yükleyemiyorum . Cetcontack bile :( İtunes ile bilgisayardan yükleme yapıp tekrar telefondan yükleme yapabiliyorum bazı programlarda ama bu çok can sıkıcı bir durum . Abimde iphone X var iOS 11.2.1 , Bu dakika istesem ondan alırım telefonu. Ama jealbreaksiz yapamam korkusu var. Sizce 11.2.1 de kalmalımı? Yada ios 8 olan benim telefona bi öneriniz var mı ? Beklemeye devam mı edeyim. Apple iphone 5 çıkardığı zamanda jealbreak yapılmıyodu ve çokta satılmamıştı, ama 5s jealbreak olunca baya satışmıtı. İphone x de de böyle birşeye gidebilir gibi geliyor..

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
şuan x kullanıyorum 11.1.2 jailbreaklı ama sana şunu söylüyüm eski jailbreak tadı yok herşeyde bir sorun çıkıyor tweakler uyumsuz çoğu zaman güncellemeyi düşündüm üstü sürüme temalar ve bioprotech çok işime yarıyor başka işime yarayan bişey yok

hatta jailbreaklı x isteyen varsa takaslayalım benim cihazımla aynı olması lazım
Mesaj düzenlendi:

şuan x kullanıyorum 11.1.2 jailbreaklı ama sana şunu söylüyüm eski jailbreak tadı yok herşeyde bir sorun çıkıyor tweakler uyumsuz çoğu zaman güncellemeyi düşündüm üstü sürüme temalar ve bioprotech çok işime yarıyor başka işime yarayan bişey yok

hatta jailbreaklı x isteyen varsa takaslayalım benim cihazımla aynı olması lazım
iphone x 256 gb siyah ingiltereden alınma pasaport kaydı yapıldı aynı şekilde bir cihaz olursa takaslarım abd cihazları olmaz

H

Hbasdereli

Guest
saurik in cydia politikası ileriye dönük olarak beni de endişelendiriyor. metal yorgunluğu var herifte sanki :)

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler jailbreak ölüyormu dersiniz. Bioprotect dışında benimde jailbreakden bi beklentim yok.

H

Hbasdereli

Guest
Yakındır zaten apple bioprotect i de çalıp ios a ekler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt