Neler yeni

Ios 16.1.1 Yüklenen Tweakler Gözükmüyor

KRYPTQN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var. Buradan yüklediğim tweakler sileo veya Zebradan kurmuş olduklarım ayarlarda gözükmüyor. Hatasız bir şekilde tweak kuruluyor springboarddan refresh atıyorum ama ayarlarda gözükmüyor nasıl gözükecek bu?
(Cihaz Iphone 11 ios 16.1.1)
Teşekkürler,

Cihaz
Iphone 11
Sürüm
16.1.1

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
merhaba hocam eskik veya hasarlı bir sistem tweaki mevcut. sitede bununla alakalı çok fazla konu var. cydia’da olana bakıp sileo’daki veya zebradaki karşılışını bulup tweaki tekrar kurun

KRYPTQN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
IOS 16.1.1 olduğu için cydia yüklü değil jail olmadığından, bootstrap ile sileo ve zebra yüklü ayrıyetten arm64e patcher, serotonin ve misaka yüklü. Sağlıklı bir kurulum için ne yapmamı önerirsiniz acaba?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
hocam cydia olmadığını biliyorum. o yüzden karşılığını bulmanız gerekiyor. Cydiada PrefenceLoader sanırım. şuan bende jailbreak olmadığı için net bişey diyemiyorum ama bu o tweakse tweakin ayarlara entegre edilmesinde köprü görevi görüyor. bu tweakin sileo veya zebrada karşılığı vardır. bilen arkadaşlar yanıtlayacaktır. veya forumda sorunu yazıp biraz araştırma yaparsanız bulabilirsiniz

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Sağlıklı bir kurulum için ne yapmamı önerirsiniz acaba?
Bu sorunuz içinse şuan bu jailbreak aracı nasıl çalışıyor tam olarak bilmiyorum. bu aracın cihazı eraser etme tweaki ((mevcut sürümde kalmak için)) veya yöntemi varsa onunla yapıp yeni bir kurulum yapmanız gerekir.

KRYPTQN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bu sorunuz içinse şuan bu jailbreak aracı nasıl çalışıyor tam olarak bilmiyorum. bu aracın cihazı eraser etme tweaki ((mevcut sürümde kalmak için)) veya yöntemi varsa onunla yapıp yeni bir kurulum yapmanız gerekir.
Anladım teşekkür ederim hızlı geri dönüşünüz için ben biraz daha araştırayım o zaman. Sileo için prefenceloader alternatifi bilen arkadaşlar varsa fikirlere açığım

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bootstrap de app list e tıkla üstte arama yerine setting yazıp uygulama isimlerine göre ayar kısımlarını açarsan telefonda ayarlar kısmına gelir ancak jb normal bir jb olmadığından tweakler uygun hale gelene kadar çalışmayacaklar.

Dopamine jb güncellense de herkes kurtulsa,

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var. Buradan yüklediğim tweakler sileo veya Zebradan kurmuş olduklarım ayarlarda gözükmüyor. Hatasız bir şekilde tweak kuruluyor springboarddan refresh atıyorum ama ayarlarda gözükmüyor nasıl gözükecek bu?
(Cihaz Iphone 11 ios 16.1.1)
Teşekkürler,
Ben sorunuzu yanıtlayayım. Öncelikle preferenceloader ile sorununuzu çözemezsiniz.

Bootstrap uygulamasından Applist kısmından ayarlar uygulamasını aktif hale getirirseniz. Tweakler ayarlar kısmında görünecektir.

İyi formlar!

Tips
Tips
Üst Alt