Neler yeni

IOS 16.0-16.5 IOS 15.0 - 15.8 Jailbreak arm64

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba dostlar yukardada belirtiğim gibi arm64 tabanlı cihazlar için jailbreak desteği gelmiş Palera1n farklı olarak online ipa olarak kurarak kolaylıkla jailbreak yapa bilersiz cihaznızı..

IMG_0872.jpeg
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Tekrar Merhaba Arkadaşlar İOS 15.0 - 15.8
Sürümlerinde olan tüm arm64 cihazlar içinde jailbreak yayınlanmış
Sitesindem ipa kurarak cihaznıza jailbreal yapa bilersiz.

Son düzenleme:

barzo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iphone 11 destekliyormu acaba?

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba dostlar yukardada belirtiğim gibi arm64 tabanlı cihazlar için jailbreak desteği gelmiş Palera1n farklı olarak online ipa olarak kurarak kolaylıkla jailbreak yapa bilersiz cihaznızı..

Ekli dosyayı görüntüle 19530
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
İphone 14 pro 16.5 sürümündeyim benim cihaza oluyormu ve nasıl kurulumunu yaparım acaba

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 14 pro 16.5 sürümündeyim benim cihaza oluyormu ve nasıl kurulumunu yaparım acaba
Iphone 11 ve sonrasi için malasef destek yok ama çok yakın zaman jailbreak gelicek 11 ve sonrası için

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bootstrap yayımlandı arkadaşlar iPhone 1116.3 de sorunsuz çalışıyor

Son düzenleme:

safkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bootstrap henüz tamamlanmadı. Yayınlanan sürüm demo. tam sürümün yayınlanmasına bir kaç gün daha var.

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
x ve sonrası için bir gelişme var mı acaba ona göre delay ota ile 14.8 den son 16.x sürümüne geçeceğim

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
x ve sonrası için bir gelişme var mı acaba ona göre delay ota ile 14.8 den son 16.x sürümüne geçeceğim
Var furkan Bootstrap cikti A12 ve sonrasi icin yalniz trollstore ile kuruluyor internet uzerin den bir bak

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Var furkan Bootstrap cikti A12 ve sonrasi icin yalniz trollstore ile kuruluyor internet uzerin den bir bak
bootstrap dediğimiz olay tam olarak bir jailbreak midir? sürümü 16 olanlardan birine güncellemeli miyim hocam şuan sizce

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tam olmasada bir jailbreak sayiliyor tweak sorunlar var burazcik uyumsuzluk. Trollstore kurulmasi yalnizca tek sorun. Cihazini burdaki trollstore surumlerinen birne guncelle

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
açıkçası tek sıkıntım şuan bazı uygulamaları veya özellikleri tam olarak kullanamamak yoksa 14.8'den gayet memnunum ve sanırım çoğu tweak 15ten sonra calısmıyor son bir öneri yapacak olsanız cydiayı ve birkaç tweaki bırakıp geçmeye değer mi sizce?

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
açıkçası tek sıkıntım şuan bazı uygulamaları veya özellikleri tam olarak kullanamamak yoksa 14.8'den gayet memnunum ve sanırım çoğu tweak 15ten sonra calısmıyor son bir öneri yapacak olsanız cydiayı ve birkaç tweaki bırakıp geçmeye değer mi sizce?
Öncelikle cydia yerine sileo kullanılıyor hiç sevmiyorum sileo yu ama mecburi kullanıyorum

Uyumlu tweakları şuan çok fazla değil uyumlu olanlarıda convert ederek kuruyoruz

Dilediğiniz tüm ipaları yükleyebilirsiniz

Tüm tweaklar için yeni bir çalışma çıktı ama henüz bakamadım

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Öncelikle cydia yerine sileo kullanılıyor hiç sevmiyorum sileo yu ama mecburi kullanıyorum

Uyumlu tweakları şuan çok fazla değil uyumlu olanlarıda convert ederek kuruyoruz

Dilediğiniz tüm ipaları yükleyebilirsiniz

Tüm tweaklar için yeni bir çalışma çıktı ama henüz bakamadım
an itibariyle 16.6.1 sürümüne kadar yayınlandı baktım da zaten o sürüme geç güncelleme imkanım yokmuş sağlık olsun çokta gerekli değil gittiği yere kadar 14.8 devam

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
an itibariyle 16.6.1 sürümüne kadar yayınlandı baktım da zaten o sürüme geç güncelleme imkanım yokmuş sağlık olsun çokta gerekli değil gittiği yere kadar 14.8 devam
14 Pro Max dahil mi acaba ?

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
14 Pro 16.0.1 için jailbreak yaptım arkadaşlar. Ancak uyumlu çok fazla tweak yok. Bir de kurulan tweakler şu an için ayarlarda görünmüyor. Sanırım yeni yayınlandığı için. Zamanla güncelleme gelir diye düşünüyorum.

barzo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
14 Pro 16.0.1 için jailbreak yaptım arkadaşlar. Ancak uyumlu çok fazla tweak yok. Bir de kurulan tweakler şu an için ayarlarda görünmüyor. Sanırım yeni yayınlandığı için. Zamanla güncelleme gelir diye düşünüyorum.
ip 11 için ios 16.7.2 sürümü uyumlumudur acaba hocam ?

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kurulan tweaklar , ayarlar bölümünde görünüyor mu acaba ?

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba herkese

iPhone 7 iOS 15.8 icin
Jailbreak varmi ?

Tetheredmi yoksa untethered eger jailbraek varsa ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende çözdüm . Kullandığın tweakları paylaşırmısın ?

Tips
Tips
Üst Alt