Neler yeni

Ios 14.2'den 13.5 e Geçmek

seyfnzkkol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Iphone 7 telefonumu ios 14 e yükseltiğimden beri hem performans olarak hemde tweaklar konusunda mutsuzum. Telefonumu ios 13.5 sürümüne geri döndürmek istiyorum (13.7 gibi sürümler de olur ancak 13.5 en verim aldığım sürümdü.)

Shsh dosyalarım yok başka bir yol var mı diye sormaya veya elinde 13 için shsh dosyası olan varmı diye sormaya geldim. Şimdiden teşekkürler.

ErnYrtsvr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
Shsh dosyaları sadece makinaya özgüdür.

LG-H860 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seyfnzkkol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Peki tss server gibi yazılımlar evrensel bloblar oluşturuyor bu dosyalar nasıl iş görüyor ?

ErnYrtsvr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
Yani öyle deneyebilirsiniz ama shsh blob atılmaz

seyfnzkkol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tsserverde sadece 14.2 nin dosyaları var 13.5 in dosyalarını alamıyorum maalesef bu forumda o dosyaları arşivleyen birisi var mı ?
shsh dosyalarının içinde generator adlı bir değişken var o değişken telefonun değişkeniyle eşitlendiğinde blob sorunsuz kurulum yapıyor en azından araştırmalarım bunu gösteriyor.

Bratislaw

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim telefon 13.4.1 unc0ver jailbreakli.

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@seyfnzkkol Şu an bende 6s 14.2 Jailbreak Kullanıyorum Ama tweak konusunda hemen hemen bir çok tweak 13.5 uyum olmasına rağmen 14.2 çalışıyor

Performans konusunda telefonun depolama çok fazla doluysa ve çok fazla tweak kullanıyorsan sıkıntı yaşaman notmaldır

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Iphone 7 telefonumu ios 14 e yükseltiğimden beri hem performans olarak hemde tweaklar konusunda mutsuzum. Telefonumu ios 13.5 sürümüne geri döndürmek istiyorum (13.7 gibi sürümler de olur ancak 13.5 en verim aldığım sürümdü.)

Shsh dosyalarım yok başka bir yol var mı diye sormaya veya elinde 13 için shsh dosyası olan varmı diye sormaya geldim. Şimdiden teşekkürler.
Her cihazın kendi shsh blob dosyası vardır başkasının shsh dosyası senin cihaza olmaz almadıysan başka bir yolu yok düşüremezsin.

theorder1231

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Iphone 8 cihazlarda geri döndürme şansı yok mu hiç arkadaşlar? Telefonunda şu anda jailbreak olan bir arkadaş mesaj atarsa aşırı mutlu olurum çok önemli bir şey isteyeceğim.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İOS 14 jailbreak çıktımı

[/QUOTEios

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Iphone 8 cihazlarda geri döndürme şansı yok mu hiç arkadaşlar? Telefonunda şu anda jailbreak olan bir arkadaş mesaj atarsa aşırı mutlu olurum çok önemli bir şey isteyeceğim.
Dağları devirsen evreni patlatsan gezegenlere savaş ilanıda etsen düşürme sansın -0 kardeşim imkansızında imkansızı

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
hey gidi günler hey herşey eskiden güzeldi şimdi adamlar model seçiyor :)

aliariciakhisar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dağları devirsen evreni patlatsan gezegenlere savaş ilanıda etsen düşürme sansın -0 kardeşim imkansızında imkansızı
İos 14.2 checkrea1n jb var eski sürüme dönmenize gerek yok bütün uygulamalar artık iOS 14 üzeri ayarlamıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İos 14.2 checkrea1n jb var eski sürüme dönmenize gerek yok bütün uygulamalar artık iOS 14 üzeri ayarlamıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ben dönmüyorum kardeşim arkadaş dönmeye çalışıyor ben ios 13 kullanıyorum

sardemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
ben şuan iphone 7 plus kullanıyorum. İos 13.6.1 Checra1n Jailbreaklı olarak.... Benim SHSH dosyalarını yedeklersem, ilerde ios 14 den geri dönebiliyor muyum ?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ben şuan iphone 7 plus kullanıyorum. İos 13.6.1 Checra1n Jailbreaklı olarak.... Benim SHSH dosyalarını yedeklersem, ilerde ios 14 den geri dönebiliyor muyum ?
dönemiyorsun nedeni shsh dosyası artık ios 13 için yedekleyemezsin.Çünkü ios 13'ün imzası kapandı.Kapandıgı içinde shsh kaydı alamazsın ancak suanki son sürüm olan ios 14'ün shsh dosyasını yedekleyebilirsin. Onunda imzası açık

sardemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
dönemiyorsun nedeni shsh dosyası artık ios 13 için yedekleyemezsin.Çünkü ios 13'ün imzası kapandı.Kapandıgı içinde shsh kaydı alamazsın ancak suanki son sürüm olan ios 14'ün shsh dosyasını yedekleyebilirsin. Onunda imzası açık

anladım hocam, cevabınız için teşekkür ederim.

DraGOnWaRioR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ben telefonumu 14 e güncellemiştim (oto güncellemede kalmış kendi güncelledi) jb atacaktım sıkıntı çıkardı neyse bir gün apple kimliğimden çıktım yeniden girdim )başka şeylerde yaptıma tam hatırlamıyorum) sonra 14 için jb ararken telefonun sürümüne bakayım dedim baktım 13.4 e düşmüş çok mutlu oldum ilk başta uygulamalarda sürümü 14 olarak algıluyordu bir kaç saat sonra düzeldi :))

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ben telefonumu 14 e güncellemiştim (oto güncellemede kalmış kendi güncelledi) jb atacaktım sıkıntı çıkardı neyse bir gün apple kimliğimden çıktım yeniden girdim )başka şeylerde yaptıma tam hatırlamıyorum) sonra 14 için jb ararken telefonun sürümüne bakayım dedim baktım 13.4 e düşmüş çok mutlu oldum ilk başta uygulamalarda sürümü 14 olarak algıluyordu bir kaç saat sonra düzeldi :))
düşmez muhtemelen güncelleştirmeyi indirdi yüklemedi ekranda yüklemek için bildirim vermiş olabilir sende belki aceleyle yüklemiş olarak sanmış olabilirsin :)

Tips
Tips
Üst Alt