Neler yeni

Çözüldü İos 13 jb kaldırma

frkdmrylmzz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar ios 13.3.1 var checkra uygulamasından restore system yaptım jb kaldırmak için ama bazı uygulamalar hata veriyor bunu nasıl tamamen silebilirim yardımlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar ios 13.3.1 var checkra uygulamasından restore system yaptım jb kaldırmak için ama bazı uygulamalar hata veriyor bunu nasıl tamamen silebilirim yardımlarınızı bekliyorum
Jailbreak kaldırmana gerek yok bence...

Tweak: Liberty lite yükle , ayarlardan o uygulamaları etkin et bitti

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Eğer jb kaldıracaksan da cihazını son sürüme sıfırdan restore etmen gerekiyor. Bir kez JB tarafından delinen sistem JB kaldırılsa dahi uygulamalara güvenilmez olarak görünecektir.

frkdmrylmzz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Eğer jb kaldıracaksan da cihazını son sürüme sıfırdan restore etmen gerekiyor. Bir kez JB tarafından delinen sistem JB kaldırılsa dahi uygulamalara güvenilmez olarak görünecektir.
sıfırdan kurulum yaptım oldu teşekkürederim

ScyLax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
ios 13.3.1 checkra1n ile uyumlu değil ki ? Ben 13.3.1 e güncelledim usb ile bağladım pc ye checkra1n programı uyumlu olmadığını söyledi sadece 13 e kadar uyumlu yazıyordu.

frkdmrylmzz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios 13.3.1 checkra1n ile uyumlu değil ki ? Ben 13.3.1 e güncelledim usb ile bağladım pc ye checkra1n programı uyumlu olmadığını söyledi sadece 13 e kadar uyumlu yazıyordu.
hocam recovery moda alıp kabloyu takınca hata vermiyor jb yapabılıyorsun tekarardan

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
checkra1n 13.3.1 için güncellene kadar recovery mod a kendiniz alacaksınız cihazı.su an için ototmotik olarak geçmez recovery moda.

byfilinta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba hayırlı geceler arkadaşlar ios 13.3.1 sürümü checkra jb yaptım fakat telefon kapanıp açılınca sadece cydia kalıyo geri kalan herşey kayboluyor ve cydia açılmıyor ne yapabilirim ?
Mesaj düzenlendi:

Merhaba hayırlı geceler arkadaşlar ios 13.3.1 sürümü checkra jb yaptım fakat telefon kapanıp açılınca sadece cydia kalıyo geri kalan herşey kayboluyor ve cydia açılmıyor ne yapabilirim ?
Uzun zamandır jb kullanmıyordum en son ios 8 kullanmıştım artık jb semi-tethered miş şimdi bakınca gördüm kusura bakmayın kendime cevabı vermiş oldum 🤦🏻

Son düzenleme:

Moonwy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhabalar arkadaşlar. Ben 2 gün önce siz değerli arkadaşlarımızın yönergelerini takip ederek jailbreak yaptım. Sorunsuz kullandım fakat bir tweak sorun çıkardı ve icleaner yükleyip silmek istedim. Yüklediğim takdir de yeniden başlat seçeneği çıkıyor ona tıklayınca takılı kaldı saatlerce. ve ben telefonu birşekilde kapatıp tekrar açtım dolayısıyla jailbreak gitti. Sonra tekrardan jailbreak yapmaya kalkınca elma simgesinde takılı kalıyor telefon. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen cydia falan gitmedi. Sabahtan beri çözümünü ariyorum. Bu işlerden anlayan bir arkadaşımız varsa bir yardımcı olursa çok sevinirim.

Tips
Tips
Üst Alt