Neler yeni

ios 13.5 şarj problemi

asker22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
s. a. arkadaşlar iphone 7 cihazımı 13.5 e güncelledikten sonra aşırı derecede şarj gidiyor. şarj ederkende geç şarj ediyor. bu konuyla karşılaşan varsa bilgi aktarabilirmi ?

Cihaz
iphone 7
Sürüm
13.5

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aslında bende de değişen batarya sağlığı oldu önceki sürümde %88 iken şuan %90 oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

asker22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aslında bende de değişen batarya sağlığı oldu önceki sürümde %88 iken şuan %90 oldu

bende de oldu ama daha sonra hızla pil sağlığıda düştü. saçma değilmi pil sağlığı 88 ken nasıl 90 oluyor. bilerek sistemle oynuyorlar bence

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bende de oldu ama daha sonra hızla pil sağlığıda düştü. saçma değilmi pil sağlığı 88 ken nasıl 90 oluyor. bilerek sistemle oynuyorlar bence
Anlam veremedim açıkçası evet çok saçma jb için geçtim yenilik iyidir dedim ama inşallah hata yapmamışızdır

ANIL007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hata yaptiniz cunku ios 13.5 sarji cok hizli tuketioyr cihaz xs max jailbreaksız kullandim.

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

o normal yazılımsal ölçüyor
Mesaj düzenlendi:

13.5 de çok sorun var gördüğüm kadarıyla X cihazlarda bendede olmak üzere alttaki home bar kayboluyor ekran yeşilimsi iz bırakıyor 10 saniye sonra geçiyor bide sarj çok fena gidiyor

Ekli dosyalar

ANIL007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Shsh kaydim var ama bir turlu donemedim xs max 13.3.1e ama noappnonce yok nedense appnonce olarak var . Ama 13.4un tam shsh kaydi olmasina ragmen hicbir sekilde donemedim. Heralde duzgun bir downgrade yontemi hala yok.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihazım X ve herhangi bir sorun yok. Jailbreak var ise tweaklerinizi inceleyin

Tips
Tips
Üst Alt