Neler yeni

iOS 13.0 - 13.5 (A9-A13) - Uyumlu Tweak Listesi

Mystic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
whoizitpro ios 13.2.2 çalışıyor.. showcaller uygulaması ile..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Showcaller uygulaması etkinleştirilmiyor ayarlardan hata veriyor 🤔

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
İos 13 e jb gelince repeovisionun sahibi tekrar hırslandı ve reprovisiona güncelleme verdi 😂

sfydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
animatiosbefast ücretli olmuş sanırım başka seçenek var mıdır

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cylinder iPhone XS düzgün çalışan varmı? Başta düzgün gibi görünüyor bir süre sonra safe moda atıyor bende.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
little11 tweak :Son uygulamalar için iphonex tarzı bi görünüm veriyor gestures13 gibi ama ikisini birden kurmayın respring ekranında kalıyor,

animationsbefast:animasyonları kontrol etmenizi sağlıyor ben kurdum çok hoşuma gitti sanki telefon iki kat hızlandı gibi tavsiye ederim.

Cleanhomeacreen; adından da anlaşılacağı gibi ekranda istemediğiniz şeyleri kaldırıyor kilit ekranına kadar istediğiniz şeyi temizliyo ben ana ekrandan spotlight ı kaldırdım zaten sadece onu kaldırmak için kurmuştum işini yapan bi tweak.

ezswipe : ana ekrandayken aşağı kaydırarak kontrol merkezini ve bildirim çubuğunu aşağı indirmenizi sağlıyor benim gibi telefonun üst kısmına uzanmaktan sıkıntı çekenler için güzel bi tweak işini yapıyor.

A-bypass; pubg jeilbreak li telefonumda açılmıyor du ama bu tweak bunun üstesinden geldi Liberty gibi tweak ler den verim alamadım hata verdi sürekli bu tweak sorunsuz tek seferde çalıştırdı tavsiye ederim işini yaptı.

onlinenotify ;WhatsApp ta çevrim içi kişilerin bildirimini sağlayan bi tweak aynı zamanda yazıyor,okudu görüldü gibi bildirimlerini de veriyor ayarlarını yaptıktan sona gerçekten kullanışlı bi tweak işini yapıyor tavsiye ederim.

daha bir sürü tweak vardı gesture13 yükleyince respring ekranında takılı kaldı telefonu restore yapmak zorunda kaldım isimlerini de unuttum

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
A12-A13 uyumlu tweak listesi konuya dahil edilmiştir.

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

conditionalwifi4: tweak istediğiniz uygulamanın internetini kapatmanızı sağlıyor özellikleri mobile oyuncular için baya iyi benim hoşuma gitti basit bi uygulama, wifi de çalışıyor mobile veri yi test etmedim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
peki crackli dosyayı nasıl anlarız? Bilelim ona göre yanlış birşey paylaşmayalım hoca
Ücretli bir tweakı temayı veya uygulamayı dosya içeriği ile oynayarak ücretsiz yayınlayan repoların hepsi crack repodur ve bu repolardan yükledikleriniz de cracklıdır

Crack repo ve tweak paylaşımı yapan kişiler forumdan uzaklaştırılır ayrıca tespiti halinde crack repo ve tweak kullanımdan kaynaklı cihazında sorun yaşayan kişilere de destek verilmez.

angarali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
A-bypass repo nedir iphone 11 pro için

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cylinder iOS 13.3.1 çalışan repo var mı ?

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
whoizitpro ios 13.2.2 çalışıyor.. showcaller uygulaması ile..

Hangi repodan indirdiniz iarrays te ios 13 uyumlu değil görünüyor.Sizn indirdiğiniz repodan indirip kurayım

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İPhone X ve sonrası için yukarıdaki çentiğe bildirim geldiğinde animasyon ekleyen bi tweak vardı ismini bilen var mı ?

illetyus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar selamlar. Tinder için bir tweak var mı? Sonsuz beğenme vs. gibi?

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
toggle background mode:

tweak bi uygulamanın arka planda hiç aksamadan çalışmasını sağlıyor örneğin bi oyun içi indirme yapacaksınız normalde arka planda indirme işlemleri yarım kalır ama bu tweak ile bağlantı hiç kesilmeden indirme işlemi yapabilirsiniz, uygulama içn de bi Video çalışıyorsa arka plana attığınız zaman da çalışmaya devam ediyor facebook ta test ettim ama youtube ta denemedim işini yapan bi tweak tavsiye ederim, tweaki denetim masasından contol merkezine taşıyacaksınz okadar.

Mystic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
E
toggle background mode:

tweak bi uygulamanın arka planda hiç aksamadan çalışmasını sağlıyor örneğin bi oyun içi indirme yapacaksınız normalde arka planda indirme işlemleri yarım kalır ama bu tweak ile bağlantı hiç kesilmeden indirme işlemi yapabilirsiniz, uygulama içn de bi Video çalışıyorsa arka plana attığınız zaman da çalışmaya devam ediyor facebook ta test ettim ama youtube ta denemedim işini yapan bi tweak tavsiye ederim, tweaki denetim masasından contol merkezine taşıyacaksınz okadar.

repo nedir

Tips
Tips
Üst Alt