Neler yeni

Çözüldü ios 12 yada 13 emoji

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar güncel iOS kullananlar bazı emojiler gönderiyorlar bende soru işareti şeklinde çıkıyor sürüm ios 12.0.1 bunu çözmenin bir yolu var mı unc0ver jb yüklü

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Bu konuyu incele, Emojiyi de “12.1” olanı indir. İstersen diğerlerini de deneyebilirsin sen bilirsin.

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Bu konuyu incele, Emojiyi de “12.1” olanı indir. İstersen diğerlerini de deneyebilirsin sen bilirsin.
Seçtim ama 12.1 ile 12.0.1 emojileri aynı galiba aynı hatalar devam ediyor yardımınız İçin teşekkürler

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
EmojiPort tweakini deneyebilirsiniz. Yüklemeyi kolaylaştırmak için şu iki repoyu kaynaklara ekleyip "EmojiPort Installer" adlı tweaki yükleyebilirsiniz, sisteminize gerekli dosyalar ve güncel emoji paketi (Şimdilik iOS 12.1) indirilip kurulacaktır otomatik olarak:
  • poomsmart.github.io/repo
  • smacpats.github.io/repo

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
EmojiPort tweakini deneyebilirsiniz. Yüklemeyi kolaylaştırmak için şu iki repoyu kaynaklara ekleyip "EmojiPort Installer" adlı tweaki yükleyebilirsiniz, sisteminize gerekli dosyalar ve güncel emoji paketi (Şimdilik iOS 12.1) indirilip kurulacaktır otomatik olarak:
  • poomsmart.github.io/repo
  • smacpats.github.io/repo
İyi akşamlar emojiport tweak ile hallettim fakat bu defada safari plus hata veriyor commucation error diyor safari plus işlevini yerine getirmiyor rocketbootstrap sürümü güncel değil felan diyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İyi akşamlar emojiport tweak ile hallettim fakat bu defada safari plus hata veriyor commucation error diyor safari plus işlevini yerine getirmiyor rocketbootstrap sürümü güncel değil felan diyor
repoyu ekleyin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Rocketbootstrap tekrar yükledim ama gene aynı
Safari plus cydia dan kaldır icleaner ve filza ile temizlik yap ve tekrar yükle.
İcleaner ayarlardan safari plusSB.dylib sekmesinin açık olduğuna emin ol.

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Safari plus cydia dan kaldır icleaner ve filza ile temizlik yap ve tekrar yükle.
Dediklerinizi uyguladım ama gene aynı değişen bişey olmadı
Mesaj düzenlendi:

Turuncu açma kapama düğmesi olan tweak emojiport ile beraber yükleniyor onu kapatınca emojiportta kapanıyor o zaman hata vermiyor safari plus o zaman da emojiler eskiye dönüyor

Ekli dosyalar

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar konuyu çözdüm yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler
Aynı sıkıntıyı yaşayan olursa emojiattributes tweak en son sürümde sıkıntı varmış sürüm düşürünce promlemler ortadan kalktı

Tips
Tips
Üst Alt