Neler yeni

ios 12 unc0ver donma sorunu

thunderbolt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar Merhaba,
iphone 6 ios 12.1 unc0ver ile tweakbox üzrinden jailbreak yaptım yapmaz olaydım yaklaşık 20 gündür hergün cihaz donuyor unc0ver açılmıyor silip tekrar yükleyemiyorum yüklenmiyor ımpactor ile yükleyip 7 gün kullanabildim şunu öğrenmek istiyorum unc0ver ısilip rootless ile tekrar jb yapsam sorun olur mu?
Teşekkürler

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dostum şuan başına gelenler jailbreakin yanlış yollardan yüklenip düzgüncene kullanılmaması sonucu yaptığın panikle şuçu araca atmak, sen rootless jb yi kaldırdırmadan uncover jb mi yaptın nasıl oldu bi anlat hiçbir bilgide vermemişsin cihaz ne ve ios kaç uncover kaçı kullandın ???

Yoksa bunca insan aynı araçlar jb yapıyor ve kimsenin böyle şikayetleri yok sendece de senin yaptığın işte bir terslik yok mu?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

thunderbolt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
öncelikle cevap için teşekkürler en başından almam gerekirse jb yapmaya karar verdim tweakapp üzerinden unc0ver inidirdim 5 kez deneme sonrasında cydia yüklendi kullanmaya başladım ilk başta bazı uyumsuz tweakler yüklemişim cleaner ile kapatıp kaldırdım sonrasında sürekli gün aşırı telefon donuyor home ve kapatma tuşu ile resetliyorum açıldığında ne unc0ver ne cydia açılmıyor bu sefer mecburen tekrardan unc0ver yüklüyorum süreç böyle devam ediyor açma ve ses açma tuşu ile denediğimde güvenli modda da açılmıyor cihaz mesela şimdi yeniden kurdum birde şöyle bir sorun var reload system deamon kapalı tutuyorum açılıyor bir süre sonra kendiliğinden anlam veremiyorum

gokaykasap

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11
Bendede donma sorunu var bir kaç gündür. Safaride arama yaparken, spotlight aramasına bastığım gibi uzun süreli donmalar yaşıyorum, tweaklerin hepsini kapayıp tek tek açarak denedim şuan donmuyor ama ara sıra donuyor.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yanlız şöyle bir sorun var hocam reload system daemonsu kapalı tutmak cihazda günlük kullanımda cihazda kasma ve donmalara sebep verebilir açıkcası yaşadığınız sıkıntı doğal ben yerinizde olsam önce telefonu yeniden başlatır ardında uncover ayarlarından restore rootfs yi açarak güzelce jb i temizlerim ardından ios 12 jailbreak konusundan güncel uncover v3.0.0 ı temin edip impactorle ile temiz kurulum yaptıktan sonra uçak modunda güzel bi jb yaptıktan sonra rahat rahat kullanırdım.

thunderbolt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
tarif ettiğiniz biçimde yaptığımda tweaklerim gidecek mi peki

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Gidecek hocam ama ayarları muhafaza edilecek flame tweaki ile tüm tweaklerinin ve repolarının listesini yedekleyebilirsin

thunderbolt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cevap için Teşekkürler peki backupaz3 ile yedekleyebilirmiyim tekrar uğraşmamak için

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tips
Tips
Üst Alt