Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@VodkaMan cihaz ayarlarından yazılım güncelleme/otomatik güncellemeleri kapalı yapın.
Sürüm güncellemeyi önlemek için linkten tv os12 beta profilini yüklemeniz yeterli.
kapalı zaten sormak istediğim indirmesini önlemek yani depolamadan silmdiğimiz şeyin inmesini engellemek (eğer tvos o işe yarıyorsa cevaplarsanız sevinirim umarım yanlış anlamamışımdır)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Ak.if linkten yükle ve jb yapmayı denermisin.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar saatlerce tekrar eden şeylerden sonra şansım yaver gidip jailbreak yapabildim @Ak.if eğer sorun devam ederse yaz yardım etmeye çalışırım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
kapalı zaten sormak istediğim indirmesini önlemek yani depolamadan silmdiğimiz şeyin inmesini engellemek (eğer tvos o işe yarıyorsa cevaplarsanız sevinirim umarım yanlış anlamamışımdır)
Saklama alanında inmiş bir ota güncelleme dosyası varsa silin (durması sakıncalı apple ne yapacağı belli olmuyor) tv os12 beta profili yazılımınızın güncel görünmesini, cihazın güncelleme indirmesini ve güncellemesini engelliyor.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Saklama alanında inmiş bir ota güncelleme dosyası varsa silin (durması sakıncalı apple ne yapacağı belli olmuyor) tv os12 beta profili yazılımınızın güncel görünmesini, cihazın güncelleme indirmesini ve güncellemesini engelliyor.
teşekkürler yükledim zaten o profili onun katkısı oldumu bilmem ama emeğinizi teşekkür ederim

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
@Ak.if linkten yükle ve jb yapmayı denermisin.
ios ninja yı safari üzerinden kurdum
chimera yı da tıkladım ama dakikalardır "Bekliyor..." 5 dk daha bekleyemedim üstünü tıkladım "İndiriliyor..." ama indirmiyor aslında.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
chimera yı da tıkladım ama dakikalardır "Bekliyor..." 5 dk daha bekleyemedim üstünü tıkladım "İndiriliyor..." ama indirmiyor aslında.
bazen indirilmesine rağmen öyle görünüyor biraz bekleyin olmazsa deneyin ama önce sağ üstten signed olmasına dikkat edin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Şimdi indirdim çalışıyor. Sil tekrar dene
Profil yüklendimi?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
bilmiyorum ama acaba tvos profili katkı sağlar mı mod bey :)
Saklama alanında inmiş bir ota dosyası varsa ve silinmemişse unc0ver jb uyarı verir. Ve o dosya silinmeden jb yapılamıyor. Chimera da böyle bir uyarı sistemi ile karşılaşmadım. Normalde jb kullanmak isteyen kişilerin beta profili yüklemiş olması gerekiyor. Ben sizde kurulmamış olacağını tahmin etmedim. Jb yapmaya etkisi varmı evet var.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Hücresel ile indirmeyi denermisin.
gecenin şu saati sizleri de yordum maaruz görürsünğz umarım. yüklemeyi iptal edip 4g ile indirmeye kalkttım gene bekliyor... tıkladıgımda da indiriliyor deyip aslında indirmiyor bekliyor.. Ben sabah kaldığım yerden devam ederim ama ilerleyen dakikalarda çözüm önerilierinizin herbirini tavsiyeleriniz olduğunda bunu uygulamayı sürdüreceğim.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bu siteyi bir denermisiniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
başka bir site deneyin gibi ya da tweakbox
gecenin şu saati sizleri de yordum maaruz görürsünğz umarım. yüklemeyi iptal edip 4g ile indirmeye kalkttım gene bekliyor... tıkladıgımda da indiriliyor deyip aslında indirmiyor bekliyor.. Ben sabah kaldığım yerden devam ederim ama ilerleyen dakikalarda çözüm önerilierinizin herbirini tavsiyeleriniz olduğunda bunu uygulamayı sürdüreceğim.
Estağfurullah kardeşim yardımcı olmaya çalışıyoruz. Arkadaşın dediği siteleride deneyebilirsin.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
OLDU ! ÇOK ŞÜKÜR IOS NİNJA DAN ÇALIŞTIRDIĞIM CHIMERA ÇALIŞTI ŞU AN JB'LİYİM. @srdgny , @VodkaMann SONSUZ TEŞEKKÜRLER ÇOK KATKIDA BULUNDUNUZ. NASIL OLDU BİLMİYORUM AMA OLDU. ama bir sonraki sefer nasıl bir daha çözüm bulacağımı kara kara düşünürüm. Umarım cihazımda kapanıp açılma sözkonusu olmaz.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
OLDU ! ÇOK ŞÜKÜR IOS NİNJA DAN ÇALIŞTIRDIĞIM CHIMERA ÇALIŞTI ŞU AN JB'LİYİM. @srdgny , @VodkaMann SONSUZ TEŞEKKÜRLER ÇOK KATKIDA BULUNDUNUZ. NASIL OLDU BİLMİYORUM AMA OLDU. ama bir sonraki sefer nasıl bir daha çözüm bulacağımı kara kara düşünürüm. Umarım cihazımda kapanıp açılma sözkonusu olmaz.
rica ederiz bende umuyorum ki benim de cihazımda kapanıp açılma olmaz hadi bakalım hayırlı tweakler :)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tavsiye ederim 1 yıllık sorunsuz jb kullanırsın.

Forumda büyük harf kullanmayalım

sxha951

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dün itibariyle telefona unc0ver ile jb yaptım sabah kalktığımda jb var fakat unc0ver uygulamasına giriş yapılmadığını, doğrulama istediğini gördüm. Profillerden doğrulamaya çalıştığımda ise doğrulama başarısız oldu ibaresini aldım. Unc0ver ı kaldırıp kurmaya çalıştığımda ne sitelerden ne tweakbox dan ne de ipastore dan indirme kesinlikle yapamadım. Bunun hakkında yapabileceğim şeyler nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar. (12.1.4 ip7 plus)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Dün itibariyle telefona unc0ver ile jb yaptım sabah kalktığımda jb var fakat unc0ver uygulamasına giriş yapılmadığını, doğrulama istediğini gördüm. Profillerden doğrulamaya çalıştığımda ise doğrulama başarısız oldu ibaresini aldım. Unc0ver ı kaldırıp kurmaya çalıştığımda ne sitelerden ne tweakbox dan ne de ipastore dan indirme kesinlikle yapamadım. Bunun hakkında yapabileceğim şeyler nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar. (12.1.4 ip7 plus)
İndirme yaptığınız sitelerin sertifikaları iptal oluyor, yani ne zaman iptal olacağı belli değil. Tekrar yüklemek için profili silip yeniden indirmeniz ve tekrar jb yapmanız gerekli.
Tekrar indirmeye çalıştığınızda da sertifika geçerli olmadığı için indirme işlemini yapamıyorsunuz hali ile.
unc0ver ~ iOS 11.0 - 12.2 Jailbreak! konudan ipa dosyasını Cydia impactor kullanarak pc den yükleme yapabilirsiniz. 1 haftalık kullanım süresi vardır.
Bunlarla uğraşmak istemezseniz dev hesabına katılıp 1 yıllık sertifika imzalatabilir ve sorunsuz jb kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

medetbaba

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ios 11.4.1 uncover ile jb yapmıştım.Şuan ve cydia ve jailbreak appleri açılmıyor yardımcı olur musunuz?

Tips
Tips
Üst Alt