Neler yeni

iOS 12.5 carbridge yok

Acs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Akla karayı seçene kadar telefonu jailbreak yaptım fakat araç multimedyaya video görüntü aktarma tweaki bulamıyorum heryerden carbridge diyor ama Onuda bulamıyorum yardım edin lütfen

Oktay_canpolat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
. Bu repodan indirebilirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Like
Reactions: Acs

dundarc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben de geçenler de corsa f aldım carplay için carbridge arıyorum telefonum iphone6 ve sürüm 12.5 ne yapabilirim ? Teşekkürler

Acs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ngx tweak işe yaramıyor telefonda açıyor multimedya ekranda yapmıyor carbridge ücretli aldığım zaman çalışmayabilir diye düşünüyorum başka bi tweak var mı onuda bilemiyorum yalandan yere mi jailbreak yaptım diye düşünüyorum şu arabada videoyu izle ek istiyorun sadece bilen varsa bana bi yardım etsin lütfen

Oktay_canpolat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ngx tweak işe yaramıyor telefonda açıyor multimedya ekranda yapmıyor carbridge ücretli aldığım zaman çalışmayabilir diye düşünüyorum başka bi tweak var mı onuda bilemiyorum yalandan yere mi jailbreak yaptım diye düşünüyorum şu arabada videoyu izle ek istiyorun sadece bilen varsa bana bi yardım etsin lütfen

Aracın carplay destekliyormu? Destekliyorsa carbridge tweakini kullanabilirsin sorun çıkmaz

• Like
Reactions: Acs

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Benim telefon 12.4.8 de şuan. 12.5 son versiyon. 12.5 için chimera bilgisayarsız yapılabiliyor diyorlar. 12.5 e bilgisayarsız jailbreak yapıp carbridge kullanabiliyor musunuz? Telefonu güncelleyecem ama carbridge varmı bilmiyorum.

Acs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Benim telefon 12.4.8 de şuan. 12.5 son versiyon. 12.5 için chimera bilgisayarsız yapılabiliyor diyorlar. 12.5 e bilgisayarsız jailbreak yapıp carbridge kullanabiliyor musunuz? Telefonu güncelleyecem ama carbridge varmı bilmiyorum.
12.5 için jailbreaki bilgisayrdan yaptım cydia da ki uygulamalarda apple car play için bi tweak yok carbridge de 12.5 te

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Şuan ozaman telefonu güncellemek doğru olmaz. Carbridge anladığım kadarıyla henüz çıkmamış. Ama illaki çıkacaktır diye tahmin ediyorum.

Oktay_canpolat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İos 12.5 için carbridge mevcut,cydia ya reposunu eklemeniz gerekiyor

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
İos 12.5 için carbridge mevcut,cydia ya reposunu eklemeniz gerekiyor

12.5 için hangi jailbreak var. Sadece checkra1n mi var yoksa başka jailbreak var mı? Bide ben carbridge satın almadım. Creak olarak kullanıyorum. Yine creak olarak çıkar dimi. Bilgi verebilir misiniz?

Oktay_canpolat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
12.5 için hangi jailbreak var. Sadece checkra1n mi var yoksa başka jailbreak var mı? Bide ben carbridge satın almadım. Creak olarak kullanıyorum. Yine creak olarak çıkar dimi. Bilgi verebilir misiniz?
Uncover ile jailbreak yapabilirsiniz,ama crackli tweak tavsiye etmem,telefonun ağırlaşmasına çökmesine neden olabilir,hele carbridge gibi işlevsel bir uygulamayı satın almanız sizin yararınıza olur

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Uncover ile jailbreak yapabilirsiniz,ama crackli tweak tavsiye etmem,telefonun ağırlaşmasına çökmesine neden olabilir,hele carbridge gibi işlevsel bir uygulamayı satın almanız sizin yararınıza olur

Hocam 12.5 için unc0ver var mı?

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Carbridge İOS 12 için
İOS 13-14 için

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz

Unc0ver 5.3.1 sürümü ile 12.5 jailbreak yapılabiliyor mu? bide chimera 12.5 destekliyor mu?

ahenkmuh

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ngxplay 2.1.10 sürümünde ios 12 de Ses + - tuşları çalışan varmı bende çalışmaz oldu dolayısıyla ekrana görüntü aktaramıyorum

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Arkadaşlar merhaba. Bir önceki soruma cevap alamadım. iphone 6 12.4.8 de unc0ver jailbreakli cihazım var ve carbridge kullnıyorum. Şuan iphone 6 için güncelleme 12.5.1 de. 12.5.1 unc0ver ile yapılabiliyor mu? unc0ver 13,5 e kadar çıkıyor ama 12.5.1 sürümü yeni çıktı. 12.5.1 de carbridge var mı? boşuna telefonu güncelleme yapmayayım. bilgisi olan varsa yazabilir mi?

sgoodsitgets

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar. 12.5.1 için carbridge uygulamasını aracında çalıştıran var mı? Ücretli ve kalıcı seçenek varsa o da olur. Teşekkürler.

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Merhabalar. 12.5.1 için carbridge uygulamasını aracında çalıştıran var mı? Ücretli ve kalıcı seçenek varsa o da olur. Teşekkürler.
Bende aynı soruyu sormuştum ama net cevap alamadım. Benim tlf 12.4.8 de şuan. carbridge 12.5.1 de varsa bende güncelleyeceğim. Şuan güncelleme yapıp olmamasından korkuyorum. Ama packıix repoda ve internet sitesinde 12.6 ya kadar destek var yazıyor.

sgoodsitgets

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bende aynı soruyu sormuştum ama net cevap alamadım. Benim tlf 12.4.8 de şuan. carbridge 12.5.1 de varsa bende güncelleyeceğim. Şuan güncelleme yapıp olmamasından korkuyorum. Ama packıix repoda ve internet sitesinde 12.6 ya kadar destek var yazıyor.
12.5 için var demiş arkadaş ama ben de bulamadım.
Mesaj düzenlendi:

Sanırım şimdi buldum. Carbridge Şubat 23'degüncelleme yapmış ve 10 - 12.6 arası için uydun yazıyor.
Mesaj düzenlendi:

Son düzenleme:

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
12.5 için var demiş arkadaş ama ben de bulamadım.
Mesaj düzenlendi:

Sanırım şimdi buldum. Carbridge Şubat 23'degüncelleme yapmış ve 10 - 12.6 arası için uydun yazıyor.
Mesaj düzenlendi:

Kardeş merhaba. 12.5 veya 12.5.1'e carbridge yapabildin mi?

sgoodsitgets

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kardeş merhaba. 12.5 veya 12.5.1'e carbridge yapabildin mi?
Vaktim olmadı henüz ama ücretli olan kendi sitesinde desteklediğini yazıyıyor. Telefona jailbreak atamıyorum sürekli yarıda kesilip hata veriyor.

Tips
Tips
Üst Alt