Neler yeni

ios 12.1.1 unc0ver respring loop sorunu

Relics

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar cydia’da gezinirken telefon bir anda dondu tekrar reboot edip jailbreak dediğimde respring loop’a giriyor. Unc0ver’dan load tweaks’i kapatıp jailbreak yaptım ve cydia’da gördüğüm bütün tweakleri sildim. Sonra reboot edip load tweaks’i tekrar aktif ettim ama hala respring loop’a giriyor cihaz. Unc0ver 3.30 b33 sürümüne de güncelledim aynı sorun devam etmekte. Bir çözümü var mıdır?

Düzeltme: cydia’daki tüm sonradan eklediğim repoları ve tweak’ları silip 2-3 kere denediğimde sonunda loop’a girmeden açıldı. (System daemons’u kapatmadan) Tahminimce tweaklardan değil de unc0ver aracından kaynaklı bir problem. Bazen düzeliyor bazen donup loop’a sokuyor. Konu kilitlenebilir. Yardım için teşekkür ederim.

Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.1
Son düzenleme:

Salihates69

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Arkadaşlar cydia’da gezinirken telefon bir anda dondu tekrar reboot edip jailbreak dediğimde respring loop’a giriyor. Unc0ver’dan load tweaks’i kapatıp jailbreak yaptım ve cydia’da gördüğüm bütün tweakleri sildim. Sonra reboot edip load tweaks’i tekrar aktif ettim ama hala respring loop’a giriyor cihaz. Unc0ver 3.30 b33 sürümüne de güncelledim aynı sorun devam etmekte. Bir çözümü var mıdır?
Ekli dosyayı görüntüle 9335Ekli dosyayı görüntüle 9335Ekli dosyayı görüntüle 9338
Reload systm deamons işaretleme öyle dene birde

besirdemirel

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Kardeşim sebebi hatalı bir tweak eklemenden kaynaklanıyordur büyük ihtimalle . Önce Load Tweak işaretini kaldıracaksan o şekilde takılmayacaktır . Daha sonra cydiaya girip en son yüklediğin hatalı tweak'i sileceksin sonra load tweaks işaretini tekrardan açıp re-jailbreak yapacaksın.

Relics

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Reload daemons’un kapatılmasının bootloop’a yol açabileceği yazıyordu. O yüzden pek denemeye elim gitmiyor. Benim ilk başta hiçbir sorunum yoktu daemons ve tweaks açıkken sonradan bozuldu.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Reload daemons’un kapatılmasının bootloop’a yol açabileceği yazıyordu. O yüzden pek denemeye elim gitmiyor. Benim ilk başta hiçbir sorunum yoktu daemons ve tweaks açıkken sonradan bozuldu.
Bendede b31 sürümü vardı b32 çıkınca silip b32 ile yükledim aynı sorun bendede oluştu tweak olmamasına rağmen reload daemonsu kapatıp yaptım oldu başka türlü hiçbir şekilde yapamadım.Şuanlık o riske girdim çünkü yeni sürümler çıkınca tiki açıp tekrar yaparım diye düşünüyorum.

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Bu problem ilk çıkan sürümde yoktu. Onu takip eden sürümlerde bu yaşanmaya başladı aslında.

Issues bölümünde baktığımda bunu yaşayan tek bizde değilmişiz. Muhtemelen birkaç sürümü fixlenecektir.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu problem ilk çıkan sürümde yoktu. Onu takip eden sürümlerde bu yaşanmaya başladı aslında.

Issues bölümünde baktığımda bunu yaşayan tek bizde değilmişiz. Muhtemelen birkaç sürümü fixlenecektir.
Bende fixlenene kadar bekliycem kararlı bir sürüm çıkınca reload daemonsu açıp tekrar jbliycem.O zamana kadar sorun çıkacağını düşünmüyorum çünkü bunu pwn20wnd söylüyor o şekilde yapın şuanlık diye

Mkorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Düzeltme: cydia’daki tüm sonradan eklediğim repoları ve tweak’ları silip 2-3 kere denediğimde sonunda loop’a girmeden açıldı. (System daemons’u kapatmadan) Tahminimce tweaklardan değil de unc0ver aracından kaynaklı bir problem. Bazen düzeliyor bazen donup loop’a sokuyor. Konu kilitlenebilir. Yardım için teşekkür ederim.
Benimde böyle bi sorunum var yardımcı olabilecek biri var mı ? Tıkladığım anda geri atıyor

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt