Neler yeni

iOS 12.1.1 B3'ten 12.1.2'ye FutureRestore

Kjeldahl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhabalar. 2 gündür iPhone 6s cihazımı future restore ile güncellemeye çalışıyorum. İlk etapta iOS 11.1.2'deydi. Daha sonra 12.1.1 Beta 3'e güncelledim ve unc0ver ile nonce ayarlayarak jailbreak yaptım. Future restore ile ne denediysem olmadı. iRestore ile otomatik sep ve baseband seçeneğini işaretlediğimde errorcode=67 hatası alıyorum;
9309

Manuel olarak sep ve baseband gösterdiğimde de errorcode=8 hatası alıyorum.

9310

Ne yapabilirim?

Cihaz
iPhone 6s
Sürüm
iOS 12.1.1 Beta 3

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
67 sep ve baseband
Error 8 hatası ise Windows 7 ile çözülüyor.

Kjeldahl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Virtual Machine ile windows 7 kurdum ama telefon recovery moda geçtikten sonra virtual machine telefonu okumuyor

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
VMshare ile dün işlem yaptım. Ayarlarında bir problem olabilir.

Col_kartali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben windows 7 ile dün irestore ile aynı hatayı aldım normal cmd'den girip aşama aşama kendim yaptım sorun çözüldü. 12.1.2'ye başarılı bir şekilde geçiş yaptım.

Telefon iphone 6

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Virtual Machine nerden indirdiniz link varmı bende sizinle aynı durumdayım bende bu yöntemi denemek istiyorum

supersmooth

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dün bende de aynı problem vardı. Farklı bir SHSH yedeği ile Nonce ayarlarını tekrardan düzenleyip, iOS 12.1.4 firmware'inin içindeki SEP dosyası ve BuildManifest'i kullanarak sorunumu çözdüm. iRestore kullanarak yaptım işlemleri.

cahidka

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben windows 7 ile dün irestore ile aynı hatayı aldım normal cmd'den girip aşama aşama kendim yaptım sorun çözüldü. 12.1.2'ye başarılı bir şekilde geçiş yaptım.

Telefon iphone 6
Nonce ayarını nasıl yaptın ben uygulamayı açtıktan sonra telefon kendini yeniden başlatıyor

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dün bende de aynı problem vardı. Farklı bir SHSH yedeği ile Nonce ayarlarını tekrardan düzenleyip, iOS 12.1.4 firmware'inin içindeki SEP dosyası ve BuildManifest'i kullanarak sorunumu çözdüm. iRestore kullanarak yaptım işlemleri.
Aynı işlemleri bende yapmak istiyorum, dm yoluyla yardımcı olabilir misin?

Col_kartali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Nonce ayarını nasıl yaptın ben uygulamayı açtıktan sonra telefon kendini yeniden başlatıyor
Hocam NonceReboot12XX.ipa iphone 6'lara uyumlu değilmiş dün gece 3e kadar uğraştıktan sonra başlık açtım coolstar hocamız yönlendirdi.

Bizim iphone 6 için uyumlu noncereboot dosyası budur:

Tabi noncereboot yapmadan önce telefonu rootless ile jailbreak yapman lazım.

Kjeldahl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
VMware ile ios 12.1.2 ye geçemedim yine. Ne yaptıysam olmadı. 12.1.1 e geçmeyi denedim, tek seferde başarılı oldu. 12.1.2 de sorun ne anlamadım

Tips
Tips
Üst Alt