Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

GokhanTurkmen

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ne işe yarıyor hemen yukleyeyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bende internetden buldum bi dene aklina yatarsa
iOS Güncellemelerini Engelleme:

iPhone/iPad cihazınızdan Safari tarayıcıyı açın ve tvOS 11 beta konfigürasyon profilini indirin. (Apple geliştirici hesabınız yoksa Google’dan tvOS11.mobileconfig olarak aratarak ilgili profilin indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.)
tvOS 11 beta konfigürasyon profilini indirdiğinizde doğrudan iOS cihazınızda profil yükleme ekranı çıkacaktır. Yükle’ye dokunarak devam edin.

Profilin cihazınıza yüklenmesi için yeniden başlatma işlemini yapmanız zorunlu. Bu yüzden çıkan uyarı mesajında “Yeniden Başlat”ı seçerek devam edin.

Cihazınızı yeniden başlattıktan sonra Ayarlar - Genel - Yazılım Güncelleme menüsüne gidin. Eğer “Yazılımınız Güncel” mesajını görürseniz işlem tamamdır. Tabii ki yüklü iOS sürümünü kontrol etmenizde fayda var. Cihazınızda son iOS sürümü yüklüyse zaten yazılım güncel uyarısı çıkması normal ancak eski sürüm yüklüyle (ipsw sitesinden iOS sürümlerini takip edebilirsiniz) işlem başarılı olmuş demektir. Artık yeni çıkan iOS sürümleri için bildirim almayacaksınız, arka planda da indirme olmayacak.

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sakmala alanında inen yazılım varsa silin. cihazı yeniden başlattınız mı?
Baktım gozukmuyor onceden oyle yapıyordum saklama alanda gozukuyordu siliyordum ordan sonra bi baktım guncelleme 1 saat kaldı falan yazdı hemen int kapatıp telefonu kapattım son hali gordugunuz gibi hala o sekilde

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Baktım gozukmuyor onceden oyle yapıyordum saklama alanda gozukuyordu siliyordum ordan sonra bi baktım guncelleme 1 saat kaldı falan yazdı hemen int kapatıp telefonu kapattım son hali gordugunuz gibi hala o sekilde

Ara ara kontrol edin indirirse yeniden başlatıp profili silip tekrar yükleyin. profil yüklü olduğu sürece sorun olmaz

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ara ara kontrol edin indirirse yeniden başlatıp profili silip tekrar yükleyin. profil yüklü olduğu sürece sorun olmaz
Tamamdır bunlar yuklu

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Beta profili kaldırın yalnızca tvos veya yine aynı siteden watchos profili olsun yalnızca
Tamam tv olanı kaldırıyorum sizin verdiğiniz siteden yukluyorum sadece

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Tamam tv olanı kaldırıyorum sizin verdiğiniz siteden yukluyorum sadece

Tv olanı kaldırmanıza gerek yok. Zaten güncellemeyi engelleyen profildir. Demek istediğim tvos yerine watchos profilide kurabilirsiniz.

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kafam karıstı ben hepsini kaldırıyorum link verin hemen onu kurayım

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Kafam karıstı ben hepsini kaldırıyorum link verin hemen onu kurayım

:D aynı yerden güncelleme kapatma profili kurun (tvos) cihazı yeniden başlatın yeterli

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Yeterli mi guncelleme yapmaz demi :(

Saklama alanında indirilen bir güncelleme olmadığına eminseniz yapmayacaktır fakat profillerin ara ara apple tarafından yeniden imzalanmasından dolayı cihazınızdan silinmesi gibi bir durum olabilir. Siz zaman zaman kontrol edin

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Saklama alanında indirilen bir güncelleme olmadığına eminseniz yapmayacaktır fakat profillerin ara ara apple tarafından yeniden imzalanmasından dolayı cihazınızdan silinmesi gibi bir durum olabilir. Siz zaman zaman kontrol edin
Valla tek tek baktım ama yok. Tamam ara ara bakarım hala kalan süreyi hesaplanıyor diyor..

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
ipa-install sitesinden indirebiliyoruz ama neden 1.mesajdaki unc0ver b44 linki güncellenmiyor merak ettim şu anda beta 46 değil mi zaten en son versiyon?🧐

Tips
Tips
Üst Alt