Neler yeni

ios 11i ios 10 controlu tweak varmi

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ios 11 icin ios 10control merkezi tweak varmi birde sonrasinda ccontrol gibi tweakda varmi?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
ios 11 icin ios 10control merkezi tweak varmi birde sonrasinda ccontrol gibi tweakda varmi?
CCX isimli tweak var ama ücretli. Senn istediğin asıl olarak nedir? wifi bluetooth kapatma gibi bi şey mi?

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
CCX isimli tweak var ama ücretli. Senn istediğin asıl olarak nedir? wifi bluetooth kapatma gibi bi şey mi?
hocam sen buna goz at controla bak o hangi tweak ile ios 10 gibi yapmis? ve control duzenleme hangi tweak?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Dostum bu ios11 değil ios10.. Nerden anladın dersen Eclipse4 ve callbar yüklü. Bu tweakler şu anda ios11 için uyumsuz.
Yani ios11 e ios10 cenetim merkezi değil burdaki zaten ios10 olan denetim merkezine tema yapmış.
Soracak olursan tema nedir diye.. Onu bilemiyorum :)

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
be
Dostum bu ios11 değil ios10.. Nerden anladın dersen Eclipse4 ve callbar yüklü. Bu tweakler şu anda ios11 için uyumsuz.
Yani ios11 e ios10 cenetim merkezi değil burdaki zaten ios10 olan denetim merkezine tema yapmış.
Soracak olursan tema nedir diye.. Onu bilemiyorum :)
belkide oyle ama ben ios 10 controlunu yuklemisdim sildim.simsi deb dosyasin bulamiyorum:)

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
be

belkide oyle ama ben ios 10 controlunu yuklemisdim sildim.simsi deb dosyasin bulamiyorum:)
Valla bilemiyorum ne yüklediğini. Kullandığın tarayıcı geçmişine bakmayı bi dene belki orda bulabilirsin.

Tips
Tips
Üst Alt