Neler yeni

iOS 11.x.x iPhone x Arıyorum

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam dostlar,

Jailbreak yapılabilen ios11 sürümde olan iphone x arıyorum.Satan varsa özelden fiyat verirse sevinirim.

Saygılar

H

Hbasdereli

Guest
ben sana 1 adet temin edeyim. ama aynı şehirde değiliz.. yurtdışı kayıtlı işini görürmü?

H

Hbasdereli

Guest
sürümünü kontrol etmem lazım bakayım haber edeceğim.. 11.2.6 olma ihtimalide var cihazı aktivasyon yapmadık hiç

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
sürümünü kontrol etmem lazım bakayım haber edeceğim.. 11.2.6 olma ihtimalide var cihazı aktivasyon yapmadık hiç
2. elde olabilir bana farketmez yeterki jb yapılıyor olsun:) Birde ortalama fiyat söylerseniz ona göre hazırlık yapalım:)

H

Hbasdereli

Guest
hocam cihaz benim değil amcama ait amerika cihazı 999 dolar + kayıt kendisi aldı zaten enaz 1200 dolar ister ona göre uyar uymaz dersen bende aktive etmemiş olayım cihazı

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hocam cihaz benim değil amcama ait amerika cihazı 999 dolar + kayıt kendisi aldı zaten enaz 1200 dolar ister ona göre uyar uymaz dersen bende aktive etmemiş olayım cihazı
Ben size haber vericem hocam.Cihazın rengi ve hafızasınıda söylerseniz sevinirim.

H

Hbasdereli

Guest
fiyat pahalı dersen 10.2 sürümde iphone 6 s plus gold var 16 gb 2. el
10.2.1 iphone 6 var 16gb gold 2. el
iphone 6 var gold değişimden geldi sürümü electra için uygun gold 16 lık

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
fiyat pahalı dersen 10.2 sürümde iphone 6 s plus gold var 16 gb 2. el
10.2.1 iphone 6 var 16gb gold 2. el
iphone 6 var gold değişimden geldi sürümü electra için uygun gold 16 lık
Yok hocam bende 7 plus var jbli onu satıp x e geçicem onun için:)

H

Hbasdereli

Guest
hee kalbul üstü anladım :)
Mesaj düzenlendi:

x harika foto çekiyor. ekran olarak da 7 plus dan büyük renk efsane tasarım şık. ama gel gelelimki ios 11 jb fiyasko :(

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hee kalbul üstü anladım :)
Mesaj düzenlendi:

x harika foto çekiyor. ekran olarak da 7 plus dan büyük renk efsane tasarım şık. ama gel gelelimki ios 11 jb fiyasko :(
x demi fiyasko yoksa genel olarak mı dediniz?

H

Hbasdereli

Guest
genel olarak dedim yani kişisel fikrim.. ama 11 jb için geç de olsa bir hamle gelecektir. başka takımlardan
Mesaj düzenlendi:

sürüm 11.2.6 miş hocam sizin işinizi görmez..

Moderatör tarafından düzenlendi:

MustafaB

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam dostlar,

Jailbreak yapılabilen ios11 sürümde olan iphone x arıyorum.Satan varsa özelden fiyat verirse sevinirim.

Saygılar
Günaydın iyi pazaralar ,sahibinde comda ilanım var ,iphone x jailbreakli 64 gb siyah 1 aylık pasaport kayıtlı cihaz 6000 tl istiyorum ,FaceTime var garanti Türkiye’de geçerli fatura yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@mustafa_bozhuyuk ihtiyacım olduğundan değil ama fiyatı çok abartı tutmuşsunuz.. Türkiye fiyatı zaten o kadar.. Yurtdışından getirilmeye kalkılsa maks harcama 4500 civarına geliyor.. JB olduğundan belki 4500 üzerine biraz daha eklenebilir ama 6000 çok ama çok fazla.. Bence ;)

MustafaB

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@mustafa_bozhuyuk ihtiyacım olduğundan değil ama fiyatı çok abartı tutmuşsunuz.. Türkiye fiyatı zaten o kadar.. Yurtdışından getirilmeye kalkılsa maks harcama 4500 civarına geliyor.. JB olduğundan belki 4500 üzerine biraz daha eklenebilir ama 6000 çok ama çok fazla.. Bence ;)
Ben yıllardır jailbreakli cihaz alım satımı yapıyorum ,jailbreakli iphone x fiyatını normal iphone x fiyatları ile karşılaştırma yapmayalım bence ,bulunmayan bir sürüm
Nihayetinde

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@mustafa_bozhuyuk tabii ki tercih meselesidir.. Bende X aldım sürüm 11.1 normal fiyattan aldım :) Dediğim gibi tercih meselesidir..

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Günaydın iyi pazaralar ,sahibinde comda ilanım var ,iphone x jailbreakli 64 gb siyah 1 aylık pasaport kayıtlı cihaz 6000 tl istiyorum ,FaceTime var garanti Türkiye’de geçerli fatura yok

Gördüm hocam senin ilanını o sen misin :)) yuh artık Yok 10.000 olsun demiştim ilk ilanı gördüğümde :)

MustafaB

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Gördüm hocam senin ilanını o sen misin :)) yuh artık Yok 10.000 olsun demiştim ilk ilanı gördüğümde :)
Evet Benim ilanım ,iPhone 8 Plus 256 GB cihazda var elimde ayrıca

istihBAHARAT

Aktif Üye
JailbreakTR

Evet Benim ilanım ,iPhone 8 Plus 256 GB cihazda var elimde ayrıca

8 plus 256 lık ne kadar. İlan no verirmisin.

Tips
Tips
Üst Alt