Neler yeni

iOS 11.4 - 11.4.1 Jailbreak Haberleri

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR

11.4.1 çıkıp ios 12 ye çıkmayacak, sürüm kaybedip başkasının da sürüm kaybetmesini istiyor diyenlere gelsin...

0guz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@aksneo
"sürüm kaybetmenizi istiyorlar" demezdim ama paylaşım yaptığın eleman hemen sonraki tweet'inde "en mantıklı hareketin mümkün olduğunca düşük sürümde kalmak" olduğunu söylemiş. yani bunu da belirtmelisin bence. jailbreak e bu kadar yakın isimler bunu söylerken gelip de forumlarda millete üst sürüme geçin demek pek doğru değil bence.

ahmetsomuncu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
arkadaşlar hadi gözünüz aydın, ben 12.1.2 ye geçtim.. inanılmaz sıkılmıştım artık yapcak bişe kalmadı. ben güncellediğime göre %99 birkaç güne JB çıkar :D

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
arkadaşlar hadi gözünüz aydın, ben 12.1.2 ye geçtim.. inanılmaz sıkılmıştım artık yapcak bişe kalmadı. ben güncellediğime göre %99 birkaç güne JB çıkar :D
Bende diyorum bu ios 12 jailbreak haberleri niye fazlalaştı bu aralar :)
12.1.1 imzalar açık diyorlardı bari ona geçseydin.

ahmetsomuncu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bende diyorum bu ios 12 jailbreak haberleri niye fazlalaştı bu aralar :)
12.1.1 imzalar açık diyorlardı bari ona geçseydin.
vallahi şöyle bir düşündüm.. yani bekleyince gelmiyor.. bir de x.1.x sürümlerine genelde çıkmış hepsinde var. bende artık beklemekten vazgeçtim.. bu sürüme gelirse yaparım.. gelmezse zaten son demleri artık.. biraz daha kullanıp bir süre iphone dan vazgeçmek istiyorum :D

sazan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
sırf carbridge için jb bekliyorum tüm uygulamaları aktarayım diye galiba 1 yıl daha bekliycez yada beklerken jailbreak olmadan uygulamaları aktarmanın başka bir yolu çıkacak :D:D
:D

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Artık navigasyonlar bile sapıtmaya başladı gelsin şu jailbreak yaw yoksa 12 ye geçmeye mecbur kalacaz

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Yıllara göğüs gerdin dedik ama bu pekde iyi olmadı..
Kodları salıverdi başka işleri varmış.

Neyse içiniz ferah olsun. Bu açık ile piyasadaki çaylaklar kesin bir jailbreak çıkarabilirler. Tarifi yok bu bekleyişin !

Daha olmadı
“support for iOS 11.4.x to unc0ver here doing”
Unc0ver update alıp 11.4.x desteği gelebilir her an!

Son düzenleme:

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Yıllara göğüs gerdin dedik ama bu pekde iyi olmadı..
Kodları salıverdi başka işleri varmış.

Neyse içiniz ferah olsun. Bu açık ile piyasadaki çaylaklar kesin bir jailbreak çıkarabilirler. Tarifi yok bu bekleyişin !

Daha olmadı
“support for iOS 11.4.x to unc0ver here doing”
Unc0ver update alıp 11.4.x desteği gelebilir her an!

Şimdi gel de kızma buna, vay alçak vay diyorum. Ne işi varmış da kodları bırakmış. Neyse en azından 11.4.1'de bekleyenler artık rahat nefes alabilirler. Ben iOS 12.1.1 için bekliyorum eski iOS 11.3.1'li olarak. Çünkü bir yerden sonra iOS 11 sıkıyor. Şubat Mart gibi çıkacağından nedense eminim, zira twitter da bayağı bir hareket var. Hareket varsa bereket de vardır. (Allahım çok iyimserim yine :cheer::worship2:)

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İos 11.4.1 yayınlandı ben ios 11.3.1 de en son jb yaptım ios 11.4.1 de yapsam electra çöp oluştururmu ? İos 11.4.1 jailbreak kaybetmiştim

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt