Neler yeni

iOS 11.3.1 Beta sürümüne geçiş mümkün mü? Cihaz elmada kaldı.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu aslında ilk defa başıma gelen bir olay değil. Daha önce de 5S cihazımda telefonu temizleyeyim, Tweak'leri baştan yükleyeyim derken telefon kullanılamaz hale gelmişti. Son zamanlarda iPhone 6 cihazımda donmalar, aşırı yavaşlama olduğu için bugün SemiRestore ve Delectra uyguladım. Her şey güzel derken, Tweak yükledikten sonra respring döngüsünde kaldı, hard reset attım ve elmada kaldı. Tabii ki Jailbreak gitme ihtimaline karşın insan üzülüyor fakat diğer türlü de donma/yavaşlamadan kullanırken pek zevk aldığımı söyleyemeyeceğim.
Şu an ki durumu;
- Bilgisayar'a bağladığımda iTunes'da gözüküyor. iTunes'da her şeyi gözüküyor fakat ana menü gelmiyor.
- Telefon açılıyor, Apple logosu geliyor, bir süre sonra benim çok önceden koyduğum Logo geliyor, logo başta sönük gibi, sonradan aydınlanıyor. Bu logo aydınlandıktan sonra cihaz bence arka planda çalışıyor, dediğim gibi iTunes'ta da gözüküyor fakat hep bu logo'da kalıyor. (Elma diyebiliriz)
YouTube'da biraz gezindim, ses açma-kapama tuşlarına basıp Güvenli Mod'da açabilenler varmış fakat bende işe yaramadı.
11.3.1 SHSH kaydım var. Bu beta sürümünden, 11.3.1 final sürümüne geçiş hala var mı? Ya da elmadan kurtarma taktikleri varsa uygulayabilirim. Hiç olmadı bunu satıp, Mi 6 almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Cihaz
iPhone 6
Sürüm
11.0.2
Son düzenleme:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beta sürümü imzaları kapandı bildiğim kadarıyla.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Geçmiş olsun umarım bir yöntem yol bulursunuz.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
IOS 11.3.1 Beta 6 imzası kapalı..
şu anda imzası açık olan sürüm 11.4..

Yüklediğin Tweakler ve .ipa'lar neden olmuştur Elmada kalmana..

SemiRestore veya manuel Temizleme sadece bir kurtarma modu olarak görebiliriz...

Bu işlemleri yaparken çok dikkatli olmak gerekiyor çünkü bu işlemler aynen insan üstünde SÜLÜK temizlemeye benzer.. yanlış bir hareket o Kernel (çekirdek) içinde İMDAT ışığını yakar.. Kernel-Panik oluşur Hardware(Donanım) yi/ı kurtarmak için..

Çoğu Crackli Tweak ve .ipa dosyalarında daha çok Sülük oluşur..🤷‍♂️

Not: Her Tweak ve İpa için geçerli değil

JailbreakTR

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Cihazı değiştireceksen nokia 8 hepsiburadaya bakmanı öneririm.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Yanıtlar için teşekkür ederim. Daha önceden yüklediğim Tweak'leri yükledim yine fakat bir sorun oluştuğu kesin. @efsane6
Çoğu zaman kurtarmanın bir yolu bulunuyor fakat bu sefer çok uğraşmam gibi. Elma sıkıntı. @ugacomtr
Ben çok beğenmedim. Xiaomi tercihim. @ReVdL

Ertugrul46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Forumda elmada kalan cihazlar için bir program konusu vardı ona bakabilirsin

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Konuda bir şeyi yanlış yazmışım, onu düzelttim. Tweak yükledikten sonra respring döngüsüne girmişti telefon. Ben de hangi kafayla yaptıysam artık, hard reset attım. Bu yüzden elmada kaldı cihaz.
Bu arada dediğin programa baktım dostum. @Ertugrul46
Bu iki seçeneği sunuyor bana, her türlü iOS 11.4 IPSW indirmeye çalışıyor; Hangisini seçmeliyim?
Screenshot at Tem 05 20-21-22.png
Screenshot at Tem 05 20-21-36.png

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Konuda bir şeyi yanlış yazmışım, onu düzelttim. Tweak yükledikten sonra respring döngüsüne girmişti telefon. Ben de hangi kafayla yaptıysam artık, hard reset attım. Bu yüzden elmada kaldı cihaz.
Bu arada dediğin programa baktım dostum. @Ertugrul46
Bu iki seçeneği sunuyor bana, her türlü iOS 11.4 IPSW indirmeye çalışıyor; Hangisini seçmeliyim?
Ekli dosyayı görüntüle 4701
Ekli dosyayı görüntüle 4702
Fix now de devam et şansına artık düzelmezsede i tunesten yazılım yükle kurtarma moduna çekip

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Program eskiye göre güncellenmiş ve seçenekler YouTube videolarındaki gibi değil. Birinci resimde zaten notlar bölümünde söylemişler, sürüm yükseltilebilir diye. Benim merak ettiğim, ikinci resimde hiçbir not düşmemişler doğru düzgün. Hangisini seçsem iOS 11.4 IPSW dosyasını indirmeye başlıyor. Şimdi durduk yere güncellemesin. Güncelleyeceğim zaman DFU moduna alıp iTunes'ten güncelleyeceğim. @ReVdL

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Güncelleme: Dünden beri 2 kere respring döngüsüne girdi. Normalde logo'da kalırken, nadiren logoyu geçip respring döngüsüne giriyor. Şarja taktım bekliyorum öyle, bakalım ne olacak. Ayrıca bazen cihaz açılırken verdiği ses/titreşim oluyor, arada bildirim sesleri geliyor.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Konuyu takip eden arkadaşlar, kaynak yetersizliğinden 11.4'e güncelledim cihazı. Bir yıldız daha kaydı.

Tips
Tips
Üst Alt