Neler yeni

Çözüldü iOS 11.2.2 Sürüme Ngxplay Yüklenir mi?

fatihfbb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım aracımda ekranı izlemek için jailbreak ı yükliyip ngxplayı yüklemem gerekiyomuş ama telefonun 11.2.2 son sürüm telefonuma yükleyebilirmiyim arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım aracımda ekranı izlemek için jailbreak ı yükliyip ngxplayı yüklemem gerekiyomuş ama telefonun 11.2.2 son sürüm telefonuma yükleyebilirmiyim arkadaşlar yardımınızı bekliyorum
hayır sürümüne jb yok ilerleyen zamanlarda ne olur bilinmez forumumuzu takipte kalın ayrıca sürüm ipsw.me cihazınıza uygun girin hangileri yeşilse onlara düşebilirsiniz şu an en fazla 11.2.0 düşebilirsiniz ona da jb yok

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Tavaiye 11.2 sürümüne düşürüp bekleyin Jailbreak için en düşük sürüm herzaman daha iyidir.

fatihfbb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
yusuf bey 10.3.3 bir telefon daha var ona olur değilmi ve hangi siteden nasıl yapabilirim teşekkürler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
yusuf bey 10.3.3 bir telefon daha var ona olur değilmi ve hangi siteden nasıl yapabilirim teşekkürler
Jailbreak yapmanız gerekiyor öncelikle ayrıntılı konusu sitemizde mevcut. Ardından yusufozgul.github.io reposunu ekleyip tweakı yükleyebilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt