Neler yeni

İos 11.2.2 Apple Watch Eşleşmiyor Yardım

ugur010

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihazım Jailbreaklı sürüm eksi diyor filza üzerinden sürümü elimde değiştirirsem ios 12 vs yaparsam düzelirmi yada tweak varmı bununla ilgili iphone eski diyor güncellersem jailbreak gider yardım edermisiniz .?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
watchOS sürümü 4.3 ve üzeriyse iOS 11.2.x lerle eşleyemezsiniz.. Mecburen cihaz sürümünüzü yükseltmeniz gerekli.. Eğer shsh kayıtlarınız varsa 11.3.1 e FR ile güncelleyebilirsiniz cihazınızı.

** Ama unutmayın X lerde FaceID FutureRestore sonrası çalışmıyor.

ugur010

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
şuan cihazım 11.2.2 hiçbir şekilde yapamam değilmi efendim :(

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Maalesef..
- Ya FacID den vazgeçecek ve 11.3.1 yapacaksınız
- Ya jailbreak den vazgeçeceksiniz ios12 veya 11.4.1 yapacaksınız
- Ya da watch dan vazgeçeceksiniz.

Karar sizin :)

ugur010

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Maalesef..
- Ya FacID den vazgeçecek ve 11.3.1 yapacaksınız
- Ya jailbreak den vazgeçeceksiniz ios12 veya 11.4.1 yapacaksınız
- Ya da watch dan vazgeçeceksiniz.

Karar sizin :)
Face id Yok Cihazım x Değil iphone 6 cihazım . jailbreak silinmeden tweaklarım direk 11.3.1 geçiş yapabilirmiyim

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Face id Yok Cihazım x Değil iphone 6 cihazım . jailbreak silinmeden tweaklarım direk 11.3.1 geçiş yapabilirmiyim
Kullanıcı bilgilerinizi güncelleyebilir misiniz? Cİhaz ve sürümünüz yanlış gözüktüğünden yanlış yönlendirmiş oluyoruz.

Eğer iPhone6 ise cihazınız ve 11.3.1 için shsh kayıtlarınız varsa FutureRestore yapabilirsiniz.

ugur010

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kullanıcı bilgilerinizi güncelleyebilir misiniz? Cİhaz ve sürümünüz yanlış gözüktüğünden yanlış yönlendirmiş oluyoruz.

Eğer iPhone6 ise cihazınız ve 11.3.1 için shsh kayıtlarınız varsa FutureRestore yapabilirsiniz.
şuanda cihazım 11.2.2 11.3.1 hiç geçiş yapmadım daha önce shsh kaydım tss saverde hata veriyor. yardımcı olurmsunuz düzelttim bilgilerimi.
Mesaj düzenlendi:

suanda yanıt ala bildim tss de 11.4.1 var onunda jailbreakı yok sanırım efendim .

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Eğer 11.3.1 için shsh kaydınız yoksa maalesef ya 11.4.1 e geçip jailbreak çıkmasını bekleyeceksiniz, yada geçmeyip mevcut şekilde kullanacaksınız.

SHSH kaydı olmadan FutureRestore kullanamazsınız maalesef

Tips
Tips
Üst Alt