Neler yeni

IOS 11.1.2 coolstar cydia güncelleme problemi

atakan59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar telefonum 6s IOS 11.1.2 üç dört ay önce cydia güncelemesi yapmamam gerekirmiş ben bilmeyerek yaptım. O günden beri tweakleri ve crackli 3-4 tane programı kullanamıyorum. Telefonumun ekranında tweakbox electra ve cydia simgesi duruyor kaybolmadılar. Benim tekrar bu tweak ve programları kullanma şansım varmı yoksa bu yarı jailbreakli durumdan nasıl kurtulabilirim.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Hatalı başlık, forum kurallarını okuyunuz. Sorununuz ile alakalı başlık yazın ki başkalarıda sonrada faydalansın. Yardım acil vb. Kelimeler yasak.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Konuyu düzenledikten sonra, sorunu daha açık bir şekilde belirtin.
  • Kullandığnız Jailbreak aracı nedir?
  • Şu an kullanıma engel olan durum ne?
  • Cihaz Jailbreak'li mi, Jailbreak yapabiliyor musunuz?
  • Cydia güncellemesini yaptıktan sonra ne oldu?

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Eğer jailbreak aktif oluyorsa forumda jailbreak kaldırma yöntemleri detaylı şekilde anlatılmış durumda arama kısmından ulaşabilirsiniz.

atakan59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Konuyu düzenledikten sonra, sorunu daha açık bir şekilde belirtin.
  • Kullandığnız Jailbreak aracı nedir?
  • Şu an kullanıma engel olan durum ne?
  • Cihaz Jailbreak'li mi, Jailbreak yapabiliyor musunuz?
  • Cydia güncellemesini yaptıktan sonra ne oldu?
Kullandığım Jailbreak aracı coolstar.
Şu an, yüklemiş olduğum bütün tweakler silinmiş durumda. Yüklediğim crakli programların kısa yolları masa üstünde ama tıklayınca açılmıyorlar.
Cihaz Jailbreakli değil. Jailbreak yapmak için Electra yı açmak istiyorum <<uygulama doğrulanamadı>> diyor. Uygulamayı doğrulamak için ayarlardan uygulamayı doğrula diyorum ama doğrulanmıyor. Electra uygulamasını silip tekrar mı yüklesem acaba bilemiyorum.
Cydia güncellemesini yaptıktan sonra ikinci satırda belirttiğim durum oluştu.

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kullandığım Jailbreak aracı coolstar.
Şu an, yüklemiş olduğum bütün tweakler silinmiş durumda. Yüklediğim crakli programların kısa yolları masa üstünde ama tıklayınca açılmıyorlar.
Cihaz Jailbreakli değil. Jailbreak yapmak için Electra yı açmak istiyorum <<uygulama doğrulanamadı>> diyor. Uygulamayı doğrulamak için ayarlardan uygulamayı doğrula diyorum ama doğrulanmıyor. Electra uygulamasını silip tekrar mı yüklesem acaba bilemiyorum.
Cydia güncellemesini yaptıktan sonra ikinci satırda belirttiğim durum oluştu.
Uygulamayı yeniden yükle.

atakan59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uygulama Doğrulanamadı hatasını, Jailbreak aracının imza süresi dolduğundan dolayı veriyor. 1 hafta dolduktan sonra silip, tekrar yüklemen gerek.
Tweaks kapalı şekilde Jailbreak yap ve @Blackcodetech dediği gibi Jailbreak'i kaldır.

Delectra kullanabilirsin, Jailbreak Nasıl Kaldırılır? (Ana Konu).
Tweaks kapalı şekilde Jailbreak nasıl yapılır bilmiyorum biraz açıklama yapabilirmisiniz. Konu başlığı olarak forumda aradım ama bulamadım.

Tips
Tips
Üst Alt