Neler yeni

İos 10 jb ve iwatch

ToYBaRS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi günler arkadaşlar i6plus ios 10 jbli kullanıyorum.Dün bir gaflette bulunup apple watch 2 aldım bağlanmaya çalıştım fakat sürümümün eski olduğunu güncelleme yapmam gerektiği yazıyor bu konu hakkında fikirlerinizi almak istedim jb ten mi vazgeçeyim yoksa apple watchtan mı ios 12.1.3 e geçişmi yapsam acaba

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Shsh kaydı almadın mı ?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Almadım alsam geri dönebilirmiyim ios 10 a almamın bana ne faydası var
12.1.2 için shsh kaydını almış olsan şuan yükseltme yapıp jb kullanmaya devam edebilirdin dostum. Neyse daha fazla geç kalmamak adına şu repodan TssSaver i indir 12.1.3 ve 4 için shsh kayıtlarını alıp sonradan bu sürümlere jb çıkarsa geçebilirsin.

Şuan için jb ve watch arasında ki tercih senin lakin şunu unutma watchun heyecanı hevesin geçene kadardır. :)

ToYBaRS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
12.1.2 için shsh kaydını almış olsan şuan yükseltme yapıp jb kullanmaya devam edebilirdin dostum. Neyse daha fazla geç kalmamak adına şu repodan TssSaver i indir 12.1.3 ve 4 için shsh kayıtlarını alıp sonradan bu sürümlere jb çıkarsa geçebilirsin.

Şuan için jb ve watch arasında ki tercih senin lakin şunu unutma watchun heyecanı hevesin geçene kadardır. :)
Aynen söylediğin şekilde aldım teşekkürler kardeşim bekliyelim ozaman şimdilik watch kullancaz diye heyecan yaptım ama dediğin gibi şuan jb daha önemli gibi geldi

ToYBaRS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

bir sorum olacak kardeşim ben şuan ios 10 dayım dediğin gibi shsh kayıtlarını da aldım.Diyelim ki yarın 12.1.4 e jb çıktı imzalarda kapandı ben o shsh kaydı ile nasıl 12.1.4 e geçiş yapacağım

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
bir sorum olacak kardeşim ben şuan ios 10 dayım dediğin gibi shsh kayıtlarını da aldım.Diyelim ki yarın 12.1.4 e jb çıktı imzalarda kapandı ben o shsh kaydı ile nasıl 12.1.4 e geçiş yapacağım
Future Restore konularımıza bakabilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt