Neler yeni

Çözüldü iOS 10.3.3 tema yükleyebilen varmı

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iOS 10.3.3 tema yükleyebilen varmı? Var ise hangi tweak ile bazıları anemone çalıştırdım falan diyordu yardımlarınızı bekliyorum

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Anemone 10.3.1 için çalışıyor şuan sadece. 10.3.3'de Winterboard genel olarak çalışıyor. Bildirim çubuğu ikonları ve badge'ler için temalar çalışmıyor fakat uygulama ikonları ve ayarlar içindeki küçük ikonlar sorunsuz değişiyor.

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Anemone 10.3.1 için çalışıyor şuan sadece. 10.3.3'de Winterboard genel olarak çalışıyor. Bildirim çubuğu ikonları ve badge'ler için temalar çalışmıyor fakat uygulama ikonları ve ayarlar içindeki küçük ikonlar sorunsuz değişiyor.
Hangi repo peki hocam
---- ----

Hangi repo peki hocam

Son düzenleme:

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Repo eklememe gerek YÖK yani birde ccrecord çalışmıyor cc recorder ise ücretli bunun için bir bilgin var mı üstad

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Repo eklememe gerek YÖK yani birde ccrecord çalışmıyor cc recorder ise ücretli bunun için bir bilgin var mı üstad
Aynen Winterboard için repo eklemenize gerek yok. CCRecord'u ben kullanıyorum herhangi bir problem yok, sizde ne sorunu var? Bende yüklü olan versiyon 1.0-6 ve BigBoss'dan yükledim.

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynen Winterboard için repo eklemenize gerek yok. CCRecord'u ben kullanıyorum herhangi bir problem yok, sizde ne sorunu var? Bende yüklü olan versiyon 1.0-6 ve BigBoss'dan yükledim.
kuruyorum fakat ne ayarlara geliyor nede Control panelinde var 1.0-6

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
kuruyorum fakat ne ayarlara geliyor nede Control panelinde var 1.0-6
Kendi başına gelemez muhtemelen. Önerim FlipControlCenter'ı da yüklemeniz. O zaman hem denetim merkezine istediğiniz ayarları koyabilir hem de CCRecord'u görebilirsiniz.

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kendi başına gelemez muhtemelen. Önerim FlipControlCenter'ı da yüklemeniz. O zaman hem denetim merkezine istediğiniz ayarları koyabilir hem de CCRecord'u görebilirsiniz.
Fliple alakası Yok hocam önceden kullanıyordum flip yüklü değildi

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Fliple alakası Yok hocam önceden kullanıyordum flip yüklü değildi
Ben her türlü FlipControlCenter'ı yüklediğime o yokken nasıl çalışıyor bir fikrim dahi yok açıkçası Ama şuan öyle kullanıyorum bir sorun yok, isterseniz o şekilde halledebilirsiniz.

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben her türlü FlipControlCenter'ı yüklediğime o yokken nasıl çalışıyor bir fikrim dahi yok açıkçası Ama şuan öyle kullanıyorum bir sorun yok, isterseniz o şekilde halledebilirsiniz.
flip ayarlarını paylaşırmışım hocam birden öyle deniyim

mehmetsuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
winterboard tam olarak çalışıyor mu ?? ios 10.3.3 tema yükleyebilirmiyim?

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Winterboard şakın indirmeyin elmada kalıyordum az daha jb gitti silindi büyün tweakler arkadaş emin olmadan bilgi vermeyin !!!

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Winterboard şakın indirmeyin elmada kalıyordum az daha jb gitti silindi büyün tweakler arkadaş emin olmadan bilgi vermeyin !!!
Winterboard yüzünden olamaz, 0.9.3919 versiyonu 10.3.3'de şahsen kullanıyorum ve uyumluluk yönünden sorun olduğunu belirten bir belirti yok herhangi bir yerde. Başka bir tweak yüzünden olabilir mi?

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yok hocam yükledim resping yaptım durum bu başka bir tweakle alakası Yok

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Yok hocam yükledim resping yaptım durum bu başka bir tweakle alakası Yok
Çok ilginç, yapmaması lazımdı. Ama Apple'da kalıyorsa da zorlayamayız sorunu bulmak için. O zaman bir süre beklemeniz gerekiyor Anemone eni sonu gelecektir

@oguzhanvarsak temaları nerden yüklüyoruz winterboardda?
Yine Cydia'dan. Google'a "Best iOS 10 themes" tarzı yazarsanız hoşunuza gidecek temalar denk gelecektir illaki. Benim kendi beğendiğim 2-3 tema var isterseniz göz atabilirsiniz :

> Veexillum
> Gunnii
> Muze 3
> Lotus

Gokcesel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Winterboard ile tema yükledim. İlk anemone'u denedim sürekli safe mode'a atıyor cihazı kaldırdım, winterboard ile yükleyebildim. Yalnız Winterboard'ı kurunca aygıtı yeniden başlat seçeneği geldiği için cydia'da jb gidiyor, g0blin üzerinden tekrar jb yapıp, cydia'dan tema indirdim. Gentleman temasını kurdum, ios8-ios9 uyumlu yazmasına rağmen indirdim şuan sorunsuz oldu tema.

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Winterboard ile tema yükledim. İlk anemone'u denedim sürekli safe mode'a atıyor cihazı kaldırdım, winterboard ile yükleyebildim. Yalnız Winterboard'ı kurunca aygıtı yeniden başlat seçeneği geldiği için cydia'da jb gidiyor, g0blin üzerinden tekrar jb yapıp, cydia'dan tema indirdim. Gentleman temasını kurdum, ios8-ios9 uyumlu yazmasına rağmen indirdim şuan sorunsuz oldu tema.
Evet Anemone uyumsuz öyle yapması normal fakat Winterboard'ın sorun çıkarmaması lazım, tıpkı sizdeki gibi.

Gokcesel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Evet Anemone uyumsuz öyle yapması normal fakat Winterboard'ın sorun çıkarmaması lazım, tıpkı sizdeki gibi.
Başka bir tema kurunca olmuyor ama maalesef. 3-4 tema denedim sadece gentleman çalışıyor. Anlam veremedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Başka bir tema kurunca olmuyor ama maalesef. 3-4 tema denedim sadece gentleman çalışıyor. Anlam veremedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
IconBundles'ı da indirdiniz mi?

Tips
Tips
Üst Alt