Neler yeni

İnternet bankacılığı

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba!
Arkadaşlar 1 hafta önce hesabımdan 180 ₺ kontör yüklemesi yapılmış ve sanal karttan alışverış yapılmış ,hemen kartımı kapattırdım bloke koydurttum ama iş işten geçmişti. Banka bunların iadesinin mümkün olamayacagını söyledi çünkü mobil şubeden ve sms ile giriş yapılmış dendi.ama ben hiçbir şekilde girmedim be karttan alışveriş yapmadım.

jb li telefonum ne kadar güvenli bunu sormak istiyorum.

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
numara belli , ama yükleme yapılan tarihten itibaren kapalı bir numara

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çevrenden biri olabilr. diğer yapılan alışveriş içinde avm vs tarzı biyerden mi yoksa web üzerinden mi ona bak istersen sonuc olarak yaptığı alışveriş kargo olarak teslim alma ihtimali yüksek.

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Çevremde böyle bişeyin olması mümkün değil heleki o gün öyle bişeyin olması hiç mümkün değil , kötü niyetli kişilern eline geçti bilgilee ya pc den dolayı y da telden dolayı
Mesaj düzenlendi:

Çevremde böyle bişeyin olması mümkün değil heleki o gün öyle bişeyin olması hiç mümkün değil , kötü niyetli kişilern eline geçti bilgilee ya pc den dolayı y da telden dolayı

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Geçmiş olsun hocam. Güvenilir kaynaklardan yapılan yüklemelerde sorun olmaz. Olayı araştırmanızı tavsiye ederim. Nerede nasıl yapılmış

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum...banka kim hangi tarihte ve saatte girmiş bilgi veremeyiz diyor savcılık araştırma yapabilir diyorlar ...

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yerel işlem yapılmışsa Türkiye içinden uygulama geliştirip yayınlayan birisi olması lazım yoksa 180₺ lik kontör ü ne yapsınlar. Eğer öyleyse seçenek daralır. Sanal kart harcaması nereden yapılmış mesela ülke içimi Londra, New York gibi bir yer mi? Meblağ yüksek ise banka her durumda sms ile bilgilendiriyor.

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Paypal ,trendyol,zara istanbul,ebay,sahibinden com
Bu tür sitelerden çekim yapılmş ben kapattırana kadar

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sahibinden ile iletişime gec belki yardimci olurlar. Alinan urun veya kargo adresi

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Sanal kart bılgılerını nasıl kopyayakayabılırlerkı keylogger falan olmasın pc de

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sahibinden ile iletişime gec belki yardimci olurlar. Alinan urun veya kargo adresi[/QUOTEb
Bende adres falan yokki , sadece
Bilgi 17/08/2018 12:28:29 tarihinde 4143********1184 nolu kartinizla PAYPAL firmasinda 1.00 TL tutarinda harcama yaptiniz. 08502220900 MERSIS 0388002333400576 B001
Bu şekilde msj geldi ..
Mesaj düzenlendi:

Sanal kart bılgılerını nasıl kopyayakayabılırlerkı keylogger falan olmasın pc de
İlk olarak internet şubesini kırmışlar galiba daha sonra sanal kart açmışlar daha sonra ek hesaptan kk na aktarmışlar vsvsvs işler baya karışık

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu işlemlerde mobil onay kodu isteniyor nasıl bu kadar çok işlem yapmışlar Allahtan PayPal ödemesinde mesaj gelmiş. Adam keyfe keder harcama yapmış.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Mesaj düzenlendi:

İlk olarak internet şubesini kırmışlar galiba daha sonra sanal kart açmışlar daha sonra ek hesaptan kk na aktarmışlar vsvsvs işler baya karışık
Benım anlamadıgım internet subesıne girerken her türlü telefona şifre geliyor acaba kullandıgı banka nedir

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çevrene dikkat et mobil bankacılık + sms onayı kısaca 3D ile alışveriş yaptığı için banka otomatik suçlu sizi bulur 3D siz alsaydı geri alma ihtimalin yüksekti böyle birşey için telefonuna full yetkili izni olan girebilir mobil darkcoment var keyloggerin üstü efsane casus yazılımdır onu inject edip kodu alıp onayladıktan sonra mesajı silebilir eğer mesaj silikse darkcoment değilse keyloggerdir veya çevrende telefonuna ulaşabilecek biriside olabilir
Mesaj düzenlendi:

İnternet şubesini kıramazlar kırsalar 3,5 kuruşla uğraşmazlar :D %90 keylogger veya darkcoment yemişin geçmiş olsun eğerki telefonunda ufak birşey bile bulamazsa savcılık boşuna uğraşmış olursun çünkü avukat parasıda sana kalır neden dersen şuanda dış taraftan tüm herşey senin onayın tarafından yapılmış gözüküyor onlara

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Çevrene dikkat et mobil bankacılık + sms onayı kısaca 3D ile alışveriş yaptığı için banka otomatik suçlu sizi bulur 3D siz alsaydı geri alma ihtimalin yüksekti böyle birşey için telefonuna full yetkili izni olan girebilir mobil darkcoment var keyloggerin üstü efsane casus yazılımdır onu inject edip kodu alıp onayladıktan sonra mesajı silebilir eğer mesaj silikse darkcoment değilse keyloggerdir veya çevrende telefonuna ulaşabilecek biriside olabilir
Mesaj düzenlendi:

İnternet şubesini kıramazlar kırsalar 3,5 kuruşla uğraşmazlar :D %90 keylogger veya darkcoment yemişin geçmiş olsun eğerki telefonunda ufak birşey bile bulamazsa savcılık boşuna uğraşmış olursun çünkü avukat parasıda sana kalır neden dersen şuanda dış taraftan tüm herşey senin onayın tarafından yapılmış gözüküyor onlara
Evet kartla yapılanlar değilde mobil şubeden yapılanları ben yapmış gözüküyorum malesef

Tips
Tips
Üst Alt