Neler yeni

İnstagrama girince bildirim gelmesi?

chttngz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar, sorum basit yardımcı olursanız sevinirim :) Biri İnstagrama girince bana bildirim gelmesini istiyorum(whatsapptaki onlinenotify tweak gibi) boyle bi tweak var mi?
Simdiden teşekkürler
iPhone 7, 11.1.2 Electra Jailbreak

Cihaz
İPhone 7
Sürüm
11.1.2

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Maalesef henüz böyle bir tweak çıkmadı bildiğim kadarıyla.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
InstaOnlineMonitor 2,49$ Satin alip kullanabilirsiniz.

chttngz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cracklisi yok mu?
Bi de kesin ise yariyor mu?
Mesaj düzenlendi:

Satin aldim kurdum yalnız takip edeceğim kisileri ekleyince telefon donuyor, belli bi ayari filan var mi? Şöyle İngilizce bir seyler yaziyor anlamıyorum 779524DE-2EB5-4002-8B2C-6D2A5FC21FA1.png

Son düzenleme:

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Cracklisi yok mu?
Bi de kesin ise yariyor mu?
Mesaj düzenlendi:

Geliştiriciye Twitter’dan yazınca hemen ilgileniyor audio recorder2 de böyle bir sorun vardı hemen ilgilendi

Satin aldim kurdum yalnız takip edeceğim kisileri ekleyince telefon donuyor, belli bi ayari filan var mi? Şöyle İngilizce bir seyler yaziyor anlamıyorum Ekli dosyayı görüntüle 4581

chttngz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi de ben İngilizce bilmiyorum ne yazacam?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
İyi de ben İngilizce bilmiyorum ne yazacam?
Yandex.Çeviri kullan ve anlaşılır biçimde yaz. Çeviri, bazı kelimeleri senin anlatmak istediğin gibi çeviremiyor. Sokak ağzıyla yazarsan geliştirici de bir şey anlamayacaktır. Şüphelendiğin kelimeleri tekrar ayrı olarak çevirip, cümleye katarak, anlaşılır bir metin ortaya çıkarabilirsin. Google Çeviri'den daha iyidir, tavsiye ederim.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yandex.Çeviri kullan ve anlaşılır biçimde yaz. Çeviri, bazı kelimeleri senin anlatmak istediğin gibi çeviremiyor. Sokak ağzıyla yazarsan geliştirici de bir şey anlamayacaktır. Şüphelendiğin kelimeleri tekrar ayrı olarak çevirip, cümleye katarak, anlaşılır bir metin ortaya çıkarabilirsin. Google Çeviri'den daha iyidir, tavsiye ederim.
:clap::clap::clap:

Tips
Tips
Üst Alt